Yardım mi play hard brick oldu

attechmen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
atalay
Cihazım
s4
Konular
1
s.a öncelıkle konuyu yanlıs yere actıysam ozur dılerım telefonum da root magısk falan varken ben ota yoluyla 11.0.3.0 guncellemesı yapmaya calıstım ve telefonum kapandı acılmıyor.
fastboot moda a yada recovery moda gıremıyorum bılgısayarda sadece medıatek usb port olarak gorunuyor
yardımcı olursanız sevınırım

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
s.a öncelıkle konuyu yanlıs yere actıysam ozur dılerım telefonum da root magısk falan varken ben ota yoluyla 11.0.3.0 guncellemesı yapmaya calıstım ve telefonum kapandı acılmıyor.
fastboot moda a yada recovery moda gıremıyorum bılgısayarda sadece medıatek usb port olarak gorunuyor
yardımcı olursanız sevınırım
Edl moda alıp rom atmayı deneyebilirsiniz Zenex

Oyla:

attechmen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
atalay
Cihazım
s4
Konular
1
Telefonun arka kapağını açıp cımbızla bir yere dokunuyorsinuz zened hocam konuyu görürse yardımcı olacaktır sakin olun
mi flash pro nun sp flash kısmı ıle rom atmaya calısıtıgımda 0xc0060005 bu hatayı verıyor ve ınternette arastırınca yetkılı hesap ıle alakalı ımıs galıbaath dosyasını ınternetten bulup ındırmıstım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

telefonun arka kapagınıda acmayı beceremedım

Oyla:

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
mi flash pro nun sp flash kısmı ıle rom atmaya calısıtıgımda 0xc0060005 bu hatayı verıyor ve ınternette arastırınca yetkılı hesap ıle alakalı ımıs galıbaath dosyasını ınternetten bulup ındırmıstım

telefonun arka kapagınıda acmayı beceremedım
Hocam en iyisi siz Zenex hocamı bekleyin telefona daha kalıcı hasarlar verebilirsiniz kapağı acımaya çalışırken

Oyla:

attechmen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
atalay
Cihazım
s4
Konular
1
Hocam en iyisi siz Zenex hocamı bekleyin telefona daha kalıcı hasarlar verebilirsiniz kapağı acımaya çalışırken
hocam valla beklıyorum cunku beklemekten baska bır carem yok hıc bır sekılde telefnu acamadım cok ugrastım mı flash pro ıle flashlamaya calısıyorum download butonuna basınca exe hatası verıyor uygulama kapanıyor anlamadım

telefon mesela suan bılgısayara baglı bazen bıldırım ışıgı yanıp yanıp sonuyor anlamadım

Oyla:

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
hocam valla beklıyorum cunku beklemekten baska bır carem yok hıc bır sekılde telefnu acamadım cok ugrastım mı flash pro ıle flashlamaya calısıyorum download butonuna basınca exe hatası verıyor uygulama kapanıyor anlamadım

telefon mesela suan bılgısayara baglı bazen bıldırım ışıgı yanıp yanıp sonuyor anlamadım
Büyük ihtimalle telefonu Zenex hocama göndermeniz gerekebilir kendisi müsait değil bence şuan olsa bakardı bende fazla anlamıyorum bu işlerden keşke elimden bir şey gelse hocam :(

Oyla:

attechmen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
atalay
Cihazım
s4
Konular
1
Büyük ihtimalle telefonu Zenex hocama göndermeniz gerekebilir kendisi müsait değil bence şuan olsa bakardı bende fazla anlamıyorum bu işlerden keşke elimden bir şey gelse hocam :(
buradakı telefon tamırcılerı yapamaz mı acaba buradakılere gotursem

Oyla:
Üst Alt