ati97 kullanıcısının son içeriği

1. A

Güncelleme Aylardır Beklenen Global Oreo Sürümü(Stabil-Beta)

Teşekkür ederim. Doğru dosyayı indiriyorum.
  2. A

Yüklerken böyle bir hata veriyor. Önceden yaptıgım gibi yaptım . Romu zipten cıkardım.
  3. A

Burada 9 yazıyorda. Emin olmak istedim. İndiriyorum.
  4. A

Yardım Arama bildirimi amazfitbip

Evet . Eski sürüm vardı . Eski olduğu için sorun oluyor diye düşündüm forumdan yeni sürümü indirdim kurdum hala aynı .
  5. A

Yardım Arama bildirimi amazfitbip

Merhaba arkadaşlar amazfitbip kullanıyorum arama bildirimleri son haftalarda gelmemeye başladı . Ayarlardan kapatıp açtığımda bu uyarıyı veriyor ama cihaz mi5s MIUI 10 mifit İşe 3.5.2(arayan isim gösteren) sürümü .
  6. A

Uygulama Mi Fit 4.0.0 Arayanı Gösteren Sürüm

Teşekkür ederim. Kuruyorum.
  7. A

Uygulama Mi Fit 4.0.0 Arayanı Gösteren Sürüm

Hocam eski sürümün üstüne kursak sorun olurmu. Ayarları tekrar yapmamak için soruyorum.
  8. A

Soru Nerede bu 8

Sarj süresi uzar ve ısınma oluyor. Telefonu yormadıgım halde onlar gider diye bekliyorum. Daha stabil olur diye düşünüyorum. Miui10 tasarımından çok memnunum.
  9. A

Soru Nerede bu 8

Merhaba arkadaşlar miui10 beta kullanıyorum . 8.0 geliş tarihi belli oldu mu ? Bir gelişme var mı ?
  10. A

Soru Xiaomi ANC & USB C vs Xiaomi Hybrid PRO HD

Herkese iyi forumlar , Daha önce sony nc750 kullanan birisi olarak mi5s geçtim ve bu 2 kulaktıktan birisini alacagım. Benim için önemli olan ses kalitesi . Bunların arasında gürültü engelleme haric ses kalitesi farkı varmı ? Tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
  11. A

Bildirim çubuğu sorunu

Soruu çözebildinizmi aynı sorun benim telefonumda varda.
  12. A

Xiaomi(ithalatçı garantili) ürünleri satın alacakların dikkatine!!!

Ben hpden 5s aldım bi sorun olmadı ama söyledigin dogru biraz olumsuz yorum yaptım yorumum yok.
  13. A

Yardım XİAOMİ Mİ5 TE 4.5G SORUNU

Ben ilce merkezindeyim vodafone 4g cekmiyor merkezde cekiyor sebebi bant20 800hz olmadıgından. Genellikle vodafone 800hz kullanıyor ben hattımı telekoma taşıyorum 2-3 güne taşınır 900hz ve üstü kullanıyor genellikle sorun olmuyor. Telekom ve Turkcell kullanmıyor 900hz üstü.
Üst Alt