Soru Xiaomi ANC & USB C vs Xiaomi Hybrid PRO HD

ati97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
atilla
Cihazım
discovery
Konular
3
Herkese iyi forumlar ,
Daha önce sony nc750 kullanan birisi olarak mi5s geçtim ve bu 2 kulaktıktan birisini alacagım. Benim için önemli olan ses kalitesi . Bunların arasında gürültü engelleme haric ses kalitesi farkı varmı ? Tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Sadece hybrid pro hd'yi kullanan biri olarak.
Bir kaç gün oldu kullanalı. Her türlü müzikte en iyi performansı veriyor. Sesi o kadar yüksek ki hiç en üst ses seviyesinde dinleyemedim müzikleri. Deneyen bir çok kişi de mükemmel ses kalitesi yorumunu yaptı :)
Uzun süre müzik dinlemede kulağı bazı kulaklıklar gibi ağırtmıyor ve sesi rahatsız etmiyor.
Anc nasıldır bilemiyorum ama hybrid pro hd sizi mutlu edecektir emin olabilirsiniz :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Sony nc750 kullanmıştım gayet dengeli temiz ses veriyor bass tutkunu değilseniz size uygun bir seçim olacaktır.
Xiaomi Kapsul-piston kulaklıklarını uzun zaman önce almıştım hoşuma gitmediği için hediye ettim Yeğenime
bass seven birisi iseniz her 2 kulaklıktan uzak durun
Ama dengeli bir ses arıyorsanız sony gayet iyi

Oyla:

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Sony nc750 kullanmıştım gayet dengeli temiz ses veriyor bass tutkunu değilseniz size uygun bir seçim olacaktır.
Xiaomi Kapsul-piston kulaklıklarını uzun zaman önce almıştım hoşuma gitmediği için hediye ettim Yeğenime
bass seven birisi iseniz her 2 kulaklıktan uzak durun
Ama dengeli bir ses arıyorsanız sony gayet iyi

Arkadaşın sorduğu soru ile sizin verdiğiniz cevap ne kadar bağlantılı hocam?
Arkadaş zaten sony nc750 kulaklığını kullandım diyor. Siz sony kulaklığı yorumluyorsunuz.
Ayrıca kapsül kulaklığı da sormuyor :)
Başlıktaki iki kulaklığı soruyor ve siz ikisi dışında her şeyi yorumlamışsınız :)

Oyla:

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Arasındaki farkları anlama açıdından yazdım sony nc750 den memnun olamayan xiaomiden zor olacaktır

Oyla:

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Arasındaki farkları anlama açıdından yazdım sony nc750 den memnun olamayan xiaomiden zor olacaktır
Aralarındaki farkı bilmeniz için Başlıktaki kulaklıkları da kullanmış olmanız lazım.
Siz kullandınız mı hocam başlıktaki kulaklıkları?
Ayrıca anlamadığım kapsül kulaklıkları nasıl bağladınız bu konuya?

Oyla:

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Kapsul ve piston 2 yani 2 kulaklık aldım xiaomiden bunların ikisindende memnun kalmadım çamur gibi ses veriyor nc 750 ise gayet berrak ses veriyor xiaomi ile karşılaştırmak bile ayıp olur:)

Oyla:

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Kapsul ve piston 2 yani 2 kulaklık aldım xiaomiden bunların ikisindende memnun kalmadım çamur gibi ses veriyor nc 750 ise gayet berrak ses veriyor xiaomi ile karşılaştırmak bile ayıp olur:)
Kullanmadığınız kulaklığa yorum yapıp bilmediğiniz konuya müdahale etmeyin lutfen. Ben mesela anc kulaklığı kullanmadığım için hiç konuşmadım. Veya arkadaşın kullandığı kulaklığı da hiç kullanmadım. Sadece hybrid pro hd'yi kullandım. Nasıl olduğunu söyledim. Ve kulaklık gayet iyi. Bassı normal, ses temizliği çok iyi. Diyeceklerim bu kadar mesela.
Sizde sadece bildiklerinizi söyleyip bilmediğiniz hakkında yorum yapmazsanız daha sağlıklı sonuçlar çıkar ortaya.
Ve konu ile alakasız kulaklıkları lütfen dahil etmeyin konuya. Sorulan kulaklıklar hakkında fikriniz veya bilginiz yoksa konuyu okuyup geçebilirsiniz. Yorum yazmak zorunda değilsiniz :)

Oyla:

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Kardeş adama memnun eder demişsiniz peki sen kullandınmı sony mdr-nc750? Kullandığı kulaklığı tanımadan neden memnun eder kesin dedin? Memnun etmeyeceği ortada iken gidip almasın diye yazıyorum

Oyla:

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Kardeş adama memnun eder demişsiniz peki sen kullandınmı sony mdr-nc750? Kullandığı kulaklığı tanımadan neden memnun eder kesin dedin? Memnun etmeyeceği ortada iken gidip almasın diye yazıyorum

Ben kullandığım kulaklığın kalitesini herhangi bir kulaklık ile kıyaslamıyorum. Ki bunu ilk mesajımda da belirttim.Sadece barındırdığı özellik ve kalite durumunu aktarıyorum. Kalitesi normal bir kullanıcıyı memnun edecek düzeyde çünkü. Ki arkadaşın aradığı ses kalitesi. Bende kulaklığın ses kalitesinin iyi olduğunu belirttim.

Siz ise bilmediğiniz kulaklığa kötü diyorsunuz. Kıyaslama yapan sizsiniz şuan. Xiaomi'nin standart kulaklıklarını kullanıp, kullanmadığınız kulaklıkları da o kefeye koyarak yorum yapıyorsunuz. Nereden biliyorsunuz memnun etmeyeceğini? Bilmeniz için ikisini de kullanmış olmanız gerek aksi taktirde söyledikleriniz havada kalır.

Oyla:
Üst Alt