Ataberkk44 kullanıcısının son içeriği

1. A

Soru Mi9’dan One Plus 9r ye geçiş

Merhabalar 4 yıldır Xiaomi cihaz (mi9) kullanıyorum ancak arayüzü yazılımı öyle hatalarla dolu ki resmen bir yazılımcıya dönüştürüyor sahibini. Bu nedenle ismini stabilliği ile duyurmuş one plus marka bir cihaz almak istiyorum. Kafamda olan model One Plus 9R 12 256 modeli sizce pil ve performans...
  2. A

Çözüldü Mi band ne ile şarj edilmeli

Düşük ampere sahip bir şarj başlığı ( 5 amper gibisinden) veya bilgisayar, televizyon, modem usb girişleri gibi yerlerden şarj etmeniz doğru olacaktır
  3. A

Yardım Xiaomi Airdots Pro 2 xiao ai programı hakkında

Yurt içi ve dışı sahte ürün satışı olabiliyor güvenilir bir yerden almakta fayda var.
  4. A

Yardım Xiaomi Airdots Pro 2 xiao ai programı hakkında

Bu tür pedsiz kulaklıkların izalasyonu iyi olmadığı için geneli dışarıya pedlilere göre fazla vermektedir
  5. A

Yardım Xiaomi Air 2 güncelleme sorunu

Bu sorun nedeniyle Xiaomi desteğe mail attım ancak müşteri hizmetleri sorumlusu sanki hiçbir şey bilmiyormuş gibi geldi bana. İşin komik tarafı mi home uygulaması ile denemem istenmesi. Xiaomi fiyatlarıyla uygun olabilir ancak çok fazla problemi var.
  6. A

Yardım Airdots Pro 2 Güncellenmiyor

Merhabalar 2020 airdots pro 2 ye sahibim ancak ne kadar apk indirdiysem kulaklık bağlanmadı. Ürünün kutusunda da karekod vb. yok orijinal mi onu bile bilmiyorum
  7. A

Diğer Phone ıd den anlamsız kodlar geliyor

1590794212 Başıma ilk kez geldi açıkçası korkuyorum sıkıntılı işler
  8. A

Diğer Phone ıd den anlamsız kodlar geliyor

Phone ID isminde sms mesajında bana defalarca kod gönderdi birisi hesabıma girmeyemi çalışıyor phone ıd neyin doğrulayıcısı ?
  9. A

Yardım Laptop Satarken Nasıl Temizleme Yapmalıyız ?

Aaa evet bu yöntemde var bu üst üste yazarak eski bilgilere ulaşılmasını engelliyor.
  10. A

Ne demek. Kafanızda soru olursa benimle paylaşın bende yardımcı olurum.
  11. A

veya önce bu programları kullanın sonra format tekrar bu program
  12. A

HDD Wipe Tool East-Tec Eraser bu programları tercih edebilirsiniz ama öncelikle format atmayı unutmayın.
  13. A

Öncelikle flash bellek ile format atılmalı ve program ile diskin kalıcı çizilmesi lazım yoksa resim vb. şeyler geri getirilebilir.
  14. A

Alış Merhaba mi 9 arıyorum.

Sorunsuz mavi renk malum yollarla gelmiş 6/128 mi9 var
  15. A

Soru Mi9 ısınma sorunu

MİUİ 12 sonrası anlamsız şekilde telefonum boşta olsa dahi sıcak.
Üst Alt