Assembly kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Mi Note 10 Lite (Wi-Fi) Sorunu.

Ailemin telefonları ile denedim hepsi de android bu arada, mi note 10 lite da yaşadığım problemlerin aynısını göstereceklermi diye, hiçbirinde böyle bir sıkıntı olmadı. Yarın telefonu aldığım yere götüreceğim galiba emin olamıyorum..
  2. A

Superonline kullanıyorum bu yeni modem dedikleri modemi taktılar bağlatırken. Modem Huawei marka ve dediğim gibi arayüze girdim direk karşıma çıkan kablosuz ağ kur seçeneğine bastım, karşıma çıkan 5GHz seçeneğini ve otomatik ağ geçişi seçeneğini kapatıp sorunu çözdüm.
  3. A

O dediğinizi denedim cihazı aldığım gün ve dediğiniz gibi olumlu sonuçlandı. Peki var mı bir öneriniz modem ile alakalı ? yani.. eminmisiniz modemin sıkıntılı olduğundan ?
  4. A

Bugüne kadar modemime bağladığım hiçbir cihaz böyle bir sıkıntı çıkarmadı, bu arada hard resetler de çare olmadı
  5. A

Öncelikle merhabalar, bir kaç gün önce mi store dan Xiaomi mi note 10 lite modelini aldım. Telefonu alıp eve geldiğimde biraz Wi-Fi sorunu olduğunu fark ettim. Wi-fi'ye bağlıyken Mesela Telefonun hava durumuna şehir eklerken ağ hatası demesi, Telefonun kendi güncellemesini yapmak istediğimde ağ...
Üst Alt