Asdqwer kullanıcısının son içeriği

1. A

Sohbet Galaxy s8 mi? Mi 8 lite mı?

Şaka mısın ? S8 deki işlemci Snapdragon 835 ile eş değer bir işlemci. Mi 8 Lite da ise Snapdragon 660 var. Google denen bir şey var bir araştır önce.
  2. A

Sohbet Galaxy s8 mi? Mi 8 lite mı?

Oyun için mi 8 Lite mi ?? S8 hem oyunda hem de genel olarak her türlü mi 8 Lite ı katlar. Mi 8 ile karıştırdınız herhalde.
  3. A

Soru Xiaomi.eu Rom İçerisindeki Özelliği Aktif Etme

Arkadaşlar merhaba. EU ROM içersindeki geliştirici tarafından kapatılmış özelliği ROM u Editleyerek etkinleştirebilir miyiz ? Mimoji özelliğini bilerek kapatmışlar ve etkinleştirmeyi düşünmüyorlar.
  4. A

MIUI 11 [Android Q] Mi 9 - Xiaomi.eu MIUI 11 v9.12.5 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Xiaomi EU ya eğer gelirse Mimoji hemen yükleyeceğim :) Bir forumlarına yazayım planlarında varmı diye.
  5. A

Soru MIUI 11 Güncelleme Gitti

Geldi geldi. 2 gün sonra geldi.
  6. A

Sohbet Forum Üyelerinin Kullandığı Xiaomi Cihazlar

Xiaomi Mi 8 Xiaomi Mi Band 4 Xiaomi Mi Powerbank 2. Nesil 10.000 MAH
  7. A

MIUI 11 Mi RooM MIUI 11 Beta 9.12.5 Değişiklik listesi Yayınlandı

Xiaomi Eu çin olsa geçerdim belki.
  8. A

Evet hocam Mimoji kamera dan bahsediyorum.
  9. A

Memnun olduğum için değilde, 3. Parti kişilerin yaptığı romları kullanmak istemiyorum. Xiaomi nin kendi Romu tercihim. Şu özelliği yapmışsın, diğer telefonlara getirmemek de çok büyük ayıp. Mi 8 Mi 9 da yok bu özellik. Çok saçma.
  10. A

Benim mi 8 inde açık. Ama rom değiştirmek istemiyorum nedense.
  11. A

Sohbet Xiaomi kulaklık

Sorunlu kulaklık olabilir. Değişim talep edin en iyisi.
  12. A

Sohbet Xiaomi kulaklık

Değişim yaparlar. Konuş.
  13. A

Hocam rom değiştirmek istemiyorum. Xiaomi orijinal Rom u dışına pek çıkmak istemiyorum. Bir de garanti de var. Garantisi bitince belki ama daha 1 senesi var.
  14. A

Sohbet Mi Watch

1.000 liraya gelirse ve işlevsellik olarak Apple watch gibi olursa mi Band 4 u satar alırım bende
  15. A

Sohbet Mi Watch

CC9 Pro ile birlikte tanıtıldı. Telefon Aralık ayında ülkemizde satışa çıkacak. Gelseydi eğer saatte söylenirdi Aralık ayında gelecek diye. Herhalde 2020 de gelir. Fiyat çok önemli. Yani gidip 2.000 TL derlerse satmaz bence.
Üst Alt