Asdqwer kullanıcısının son içeriği

1. A

Soru Mi 8 Wifi Açılmıyor - Teknik Destek

Selam arkadaşlar, Mi 8 telefonumun Wifi'si açılmıyor. Aç dediğim zaman buton açıldı olarak gözüküyor 1 2 saniye. Sonra kapanıyor geri. Muhtemelen Wifi Entegresi bozuldu. Değişim yapan bir Teknik Servis var mı? Mümkünse İstanbul içi
  2. A

Çözüldü Mi 8 TWRP Ekranında Kaldı

Stoya Hocam allah razı olsun sizden. Beton yetmez valla :) Sayenizde başardım :) Çok çok teşekkürler.
  3. A

Hocam çok çok az kaldı :) Bi 5 dk bekleyebilir misiniz :) Telefonsuz kaldık ya :D 1634162846 Stoya Hocam bitti ve yine error flash time out verdi. Başka nasıl rom kurabilirim ? Varmı bir uygulama ?
  4. A

Hocam daha flaşlama bitmedi ama sanırsam bu seferde erase boot hatası verecek gibi ? İnşallah vermez. Aman bi daha twrp kurmam. Şu cihaz bir açılsın da. Daha uğraşmam.
  5. A

Evet. Çözümü nasıldır acaba ? CRC değilde hocam time out. Hatta şöyle yapayım. Bu kurulum anındaki resim. Bu da kurulum bitince oluşan hatanın resmi. Buradan yola çıkarak bende komut dosyasında aşağıdaki kısmını siliyorum. Bir sorun oluşmaz inşallah hocam. Deneyeyim mi ? fastboot %*...
  6. A

Hocam clean all dedim. Yeşil bar bitince timeot diyor error veriyor. Sorunu nasıl çözebilirim.
  7. A

Hocam rehberi almayı unutum sadece. Alt kısımda save user data seçersem veriler kalır mı ? Sadece romu flaşlasa yeter. Rehberi alınca tekrar clean ile flaşlayayım.
  8. A

Mi flash tool ile böyle gözüküyor. Fastboot İndirme Bağlantısı ndan .tgz rom u indirdim.
  9. A

Var mıdır bir çaresi ? Mi flash tool ile yada başka bir şey ile ?
  10. A

Yok basılı kalmamış. Tuşlara bastım tek tek.
  11. A

Arkadaşlar TWRP kurmak istediğimde bu ekranda kaldı. İlerlemiyor hiçbir şekilde. Ses kısma + güç tuşuna basınca yine TWRP logosu geliyor. Ses açma + güç tuşuna basınca da TWRP geliyor. Telefona nasıl rom kurabilirim bu şekilde ? Global rom kuruluydu. Yine global rom kurucam. Her şeyi silerek.
  12. A

Soru Mi 8 İthalatçı Garantili Telefonu Xiaomi Türkiye'de Ekran Değişimi Mümkün mü ?

Evet ücreti karşılığı değişim yaparlar ise kendi yetkili servisinde değişim isterim :) Valla aramak en iyisi evet ama evde tek yaşıyorum ve telefon yok şuanda arayamıyorum :) Kadıköy de yetkili servisi var fakat gitmeden öğrenmek iyi olur benimi için. 1629287766 Telefonu olan arkadaşlar bir...
  13. A

Soru Mi 8 İthalatçı Garantili Telefonu Xiaomi Türkiye'de Ekran Değişimi Mümkün mü ?

Arkadaşlar ithalatçı garantili mi 8 128 gb telefonu Xiaomi Türkiye servisinde ekran değişimi mümkün mü ?
  14. A

Rom Mi8 için Miui 12.5.1 gelmiş Çin'e

12.5 ile sound asistanı geldi mi ? Her uygulama için ayrı ses açma kapatma özelliği. Beta rom da mevcut da.
  15. A

Soru İthalatçı Teknik Serviste Takılan Yan Sanayi Ekran İçin Şikayet Başvurusu Nereye Yapılır ?

Öhhhh :) 3 aydan önce netlik kazanmaz anlaşılan. Daha önce başvuru yapan arkadaşlar sizlerin kaç günde sonuçlandı acaba ?
Üst Alt