Soru Roborock S5 Max Hem Roborock hem Mi Home uygulamasına bağlamak ?

Asdqwer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yok :)
Cihazım
Mi 8
Konular
27
Arkadaşlar, 2 uygulamaya da bağlamak mümkün mü ?

Ayrıca bir sorum daha var. Farklı 2 telefona bağlamak mümkün mü ? Bir başka telefona bağlayınca diğer telefondan siliniyor.

serkaon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Ortodontist
Konular
6
2 uygulamada da kullanılabilir mi ben de merak ediyorum. Yakın zamanda deneyeceğim ama bence kullanılabilir.

Roborock uygulamasında 2 ayrı telefonda kullanılabiliyor. Aynı oturumu diğer telefonda açarak da olabiliyor veya ayarlarda device sharing yaparak da 2 telefonda da kullanabilirsiniz.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Sent from my MI 9T Pro using Tapatalk

Oyla:

Asdqwer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yok :)
Cihazım
Mi 8
Konular
27
2 uygulamada da kullanılabilir mi ben de merak ediyorum. Yakın zamanda deneyeceğim ama bence kullanılabilir.

Roborock uygulamasında 2 ayrı telefonda kullanılabiliyor. Aynı oturumu diğer telefonda açarak da olabiliyor veya ayarlarda device sharing yaparak da 2 telefonda da kullanabilirsiniz.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Sent from my MI 9T Pro using Tapatalk
Hocam bende mi home uygulamasında device sharing yaparak diğer telefona da ekledik, ama yetkiler kısıtlı oluyor. Haritada düzenleme falan olmuyor. Paylaştığımız kişi admin olmuyor tabiri caizse :). He süper falan oluyor ama :).

Şu 2 uygulamadan açılma oluyor ise bende deneyeyim. Deneyen var ise yada deneyecek olan haber bekliyorum :)

Oyla:

wolverine03

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ercan
Cihazım
Roboroc S6 maxV
Konular
0
Yok mu deneyen 2 uygulamayı aynı anda çalıştırmayı

Oyla:

Velmakasta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
Mi9 T
Konular
1
Yok mu deneyen 2 uygulamayı aynı anda çalıştırmayı
2 ayrı telefonda Deneme yaptım ve başarılı. İlk olarak kurulum yaptığım ilk eşimin telefonun mi home dan cihaz kontrol bölümüne girdim. Sağ üstte 3 nokta üst üste seçeneğinden cihazı paylaş var o bölgeye kendi email yada telefon numarası yada mi accond hesap nosunu istiyor. Ben mi accond numaramı girdim. Kendi telefonumdan mi home açtım ve mesajlara girdim buradan gelen bağlantıyı kabul ettim. Şimdi eşim ve ben kontrol edebiliyoruz.

Oyla:

nihat1551

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nihat
Cihazım
Roborock s5 max
Konular
1
2 ayrı telefonda Deneme yaptım ve başarılı. İlk olarak kurulum yaptığım ilk eşimin telefonun mi home dan cihaz kontrol bölümüne girdim. Sağ üstte 3 nokta üst üste seçeneğinden cihazı paylaş var o bölgeye kendi email yada telefon numarası yada mi accond hesap nosunu istiyor. Ben mi accond numaramı girdim. Kendi telefonumdan mi home açtım ve mesajlara girdim buradan gelen bağlantıyı kabul ettim. Şimdi eşim ve ben kontrol edebiliyoruz.

2 farklı uygulamayı aynı anda kullanmaktan bahsedilmiş. Mi home ve roborock uygulamaları aynı anda çalışırmı diyorlar :)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oyla:
Üst Alt