artemis1792 kullanıcısının son içeriği

1. A

Soru EU EEA Global farkları

arkadaşlar note8pro için EU yok biliyorum EEA rom diye bir şey varmış. Bu 3 rom un birbirinden farkları neler?
  2. A

Yardım Youtube sorunu

1631724169 buyrun siz karar verin sol taraf indirdiğim sağ taraf direkt olarak izlediğim. bariz bir şekilde koyuluk ve çamurlaşma var 1631724279 hocam size katılıyorum birebir aynı telefonu kullanan arkadşım 12.0.4 sürümünde ben 12.5.3 teyim onda böyle bir sorun yok. yalnız şöyle bir sorun var...
  3. A

Yardım Youtube sorunu

hayır aralarında bariz bir fark var şimdi tekrar indirdikten sonra ve açıp izlerken ki hallerini karşılaştırmalı olarak atacağım. 1631723627 hayır tabiki de indirdiğim zaman normal çünkü
  4. A

Yardım Youtube sorunu

videoyu indirip izlediğimde sıkıntı yok olması gerektiği gibi
  5. A

Yardım Youtube sorunu

direkt konuya geçiyorum karşılaştırmalı olarak. bu note 8 1080p aşağıdaki de note 8 pro 1080p ------------------------ aşağıdaki note 8 480p aşağıdaki note 8 pro 480p -------------- daha iyi anlaşılması için son ss sol note 8 pro sağ note 8 evet beyler gördüğünüz gibi note 8 pro...
  6. A

Soru Fiber Altyapı

Beyler dün fiber kablolar döşendi lojmandaki 3 binaya da. Arka taraftaki yoldan fiber geçiyormuş ordan binalara çektiler. Şu an her şey hazırmış. Kaç günde aktif olur bilgisi olan var mı?
  7. A

Yardım Telefon kendi kendine kapanıyor.

telefonumu hangi servise yollayabilirim? kesin çözüm sağlaması lazım. bilen biri yardımcı olabilir mi?
  8. A

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Teknik servisle görüştüm sorun emmc deymiş. Sizin tamir ücretiniz ne kadar?
  9. A

Batarya yeni değişti gayet uzun ekran süreleri alıyorum. Sorun emmc deymiş
  10. A

Onu bizde biliyoruz sorunun sebebi ne olabilir onu sordum.
  11. A

https://forum.miuiturkiye.net/konu/telefon-kendi-kendine-kapaniyor.110278/ Hocam sorunum bu yardımcı olur musunuz?
  12. A

Merhabalar. Telefonum bugüne kadar bir çok kez elimden düştü. Son zamanlarda artık telefon kendi kendine donup kapanıyor sonra kendini açmaya çalışıyor ama bir kaç kez reset attıktan sonra tamamen kapanıyor. Ne kadar uğraş versem de açamıyorum. Telefona bir kaç kez vuruyorum tekrar açarım diye...
  13. A

Yardım Orijinal batarya?

Redmi 5 plus telefonum için orijinal ya da en iyi yan sanayi batarya nerden bulabilirim? Bu konuyu 2 kez açışım ama yardımcı olan yok
  14. A

MIUI 12 Redmi 5 Plus MIUI12 Eu 20.6.11 Beta Android 9

bluetooth kulaklık bağlayıp müzik ve video izleyebiliyor musun? Birde şu ana ekrandaki alttaki çizgi var mı tam ekran modunda?
  15. A

Yardım MİUİ 12 bluetooth kulaklık sorunu

arkadaşlar miui 12 yükledim ama bluetooth kulaklığım bağlı olduğu halde ses gelmiyor çözümü var mı?
Üst Alt