Yardım Telefon kendi kendine kapanıyor.

artemis1792

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
10
Merhabalar. Telefonum bugüne kadar bir çok kez elimden düştü. Son zamanlarda artık telefon kendi kendine donup kapanıyor sonra kendini açmaya çalışıyor ama bir kaç kez reset attıktan sonra tamamen kapanıyor. Ne kadar uğraş versem de açamıyorum. Telefona bir kaç kez vuruyorum tekrar açarım diye ama olmuyor. Telefon kapanmadan hemen önce ve açmaya çalışırken ekte vereceğim resimdeki ekran bozuklukları ortaya çıkıyor. Ayrıca telefon kendine reset attıktan sonra açılmayınca tamamen kapanıyor tam o sırada telefonu şarja takıyorum ama şarj ışığı sadece yanmak yerine hızlı hızlı yanıp sönüyor. Son zamanlarda artık donup kapanacakken düüüüüt diye sanki acil durum sesi çıkarıyor. Telefon kafasına estiği zaman açılıyor. Sizce sorunun kaynağı ne olabilir? Kaça patlar? Artık yeni telefon almanın vakti mi geldi? 3 senesini yeni doldurdu telefon
Ek olarak telefonu fastboot ve recovery modlarına sokabiliyorum uzun süre bekliyorum ama kapanma donma olmuyor. Sadece telefonu kullanırken donup kapanıyor

Ekli dosyalar

• IMG_20210424_164012.jpg
    IMG_20210424_164012.jpg
    5,1 MB · Görüntüleme: 10

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Sizin iş yazılımsalı geçmiş hocam. Ücretli destek alabilirsiniz:

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Bana sanki batarya ile ilgili bir şeyler var gibi geldi de anakartta da problem olabilir. Şarjınız son zamanlarda nasıl gidiyordu? İnanılmaz kısa ekran süreleri alıyorsanız batarya stabil voltaj veremediğinden bu sorun olabilir.

artemis1792

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
10
Bana sanki batarya ile ilgili bir şeyler var gibi geldi de anakartta da problem olabilir. Şarjınız son zamanlarda nasıl gidiyordu? İnanılmaz kısa ekran süreleri alıyorsanız batarya stabil voltaj veremediğinden bu sorun olabilir.
Batarya yeni değişti gayet uzun ekran süreleri alıyorum. Sorun emmc deymiş

artemis1792

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
10
telefonumu hangi servise yollayabilirim? kesin çözüm sağlaması lazım. bilen biri yardımcı olabilir mi?

Üst Alt