Armut66100 kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Videolarda Beyaz ekran sorunu

Kendi tarayıcısında bu sorun olmuyor ama güncellemeleri kaldırınca çözüldü şimdilik teşekkür ederim 1614089839 Chrome'dan güncellemeleri kaldırdım ve sorun çözüldü. Gece kendini güncellemis yine aynı sorun oldu ama güncellemeleri kaldırınca yine düzeldi güncellemeleri kaldırın bence
  2. A

Yardım Videolarda Beyaz ekran sorunu

Chrome uygulamasından bazı sitelere girdiğimde video resmi gözüküyor ama video oynamaya başlayınca beyaz bir ekran oluyor. Tam ekran yapınca bazı sitelerde videoyu görebilirken bazı sitelerde tam ekranda bile beyaz ekran olarak kalıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? (Ekteki dosyada Twitter...
  3. A

Çözüldü Note 8 Pro Ekran Resmi Karanlık Sorunu

Başlıkta da belirttiğim gibi arkadaşlar. Note 8 pro ile ekran resmi aldığımda önce ekran biraz kararıyor ve sonra ekran resmi alıyor sonra resim karanlık çıkıyor. Örnek verecek olursam Facebook'ta beyaz temada ekran resmi aldığımda galeriye beyaz olan yer gri olarak düşüyor bu sorum miui 12...
  4. A

Yardım Uygulamalar ve Menü Kayboluyor

Redmi Note 8 Pro kullanıyorum. Bazen ekrandaki uygulamalar ve menü kayboluyor. Resimdeki işaretlediğim yerlerde normalde uygulama var. Yukarı kaydırınca da menü açılmıyor. Hiçbir yere giremiyorum ve yeniden başlatmadan düzelmiyor bu sorunu çözmenin bir yolu var mı?
Üst Alt