Yardım Videolarda Beyaz ekran sorunu

Armut66100

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 12.0.6.0
Telefon Modeli
Xiaomi redmi note 8 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Chrome uygulamasından bazı sitelere girdiğimde video resmi gözüküyor ama video oynamaya başlayınca beyaz bir ekran oluyor. Tam ekran yapınca bazı sitelerde videoyu görebilirken bazı sitelerde tam ekranda bile beyaz ekran olarak kalıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
(Ekteki dosyada Twitter sadece örnek. Başka sitelerde de böyle oluyor)

Ekli dosyalar

eren_626

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
12
Chrome uygulamasından bazı sitelere girdiğimde video resmi gözüküyor ama video oynamaya başlayınca beyaz bir ekran oluyor. Tam ekran yapınca bazı sitelerde videoyu görebilirken bazı sitelerde tam ekranda bile beyaz ekran olarak kalıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
(Ekteki dosyada Twitter sadece örnek. Başka sitelerde de böyle oluyor)
Hocam crome arada sapıtabiliyor silip tekrar kurun eger olmaz ise operayo öneririm size operayı sorunsuz kulanabilirsiniz

Byrookie21

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
Aynı sorun bende de var denemediğim yöntem kalmadı çözüm bulan yazarsa sevinirim

Armut66100

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
3
Hocam crome arada sapıtabiliyor silip tekrar kurun eger olmaz ise operayo öneririm size operayı sorunsuz kulanabilirsiniz
Kendi tarayıcısında bu sorun olmuyor ama güncellemeleri kaldırınca çözüldü şimdilik teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı sorun bende de var denemediğim yöntem kalmadı çözüm bulan yazarsa sevinirim
Chrome'dan güncellemeleri kaldırdım ve sorun çözüldü. Gece kendini güncellemis yine aynı sorun oldu ama güncellemeleri kaldırınca yine düzeldi güncellemeleri kaldırın bence

Üst Alt