Arawn kullanıcısının son içeriği

1. Arawn

Yardım Mi 9T pil sorunu

Selamlar. 2 hafta öncesine kadar sorun yok iken telefonumun şarjı son günlerde çok hızlı bitmeye başladı artık ortalama 2 saat ekran süresi almaktayım bu rakam 9 10 saate kadar çıkmaktaydı. Ekran görüntüsünde de görüldüğü gibi "Other" denilen kısımdaki uygulamalar aşırı fazla tüketmiş. Çözümünü...
  2. Arawn

Yardım Mi 9T Instagram Direct bildirim sorunu

Arkadaşlar selam, tüm izinlerin açık olmasına rağmen Instagram Direct bildirimleri 4-5 saat sonra çok geç bir şekilde geliyor veya hiç gelmiyor. Instagram en güncel halinde ve uygulama içi ayarlarda da sistem izin ayarlarında da tüm izinler açık durumda. Bunun sebebi ne olabilir?
  3. Arawn

Yardım Mi 9T MIUI 12 Global

Selam arkadaşlar, MIUI 12'nin orijinal sitesinde haziranda Mi 9T'ye güncelleme geleceği yazıyordu ancak hala gelmedi. Alan arkadaşlar var mı acaba? Rom yüklemek istemiyorum, bu zamana kadarki tüm güncellemelerin otomatik gelmesini bekledim. Yardımcı olursanız sevinirim.
  4. Arawn

Diğer Mi 9T Ekran Süresi Paylaşımı

Ben 11.0.6 otomatik gelen güncellemelerle kullanıyorum. 12 kurmama gerek var mı daha hiç başka bi sürüm kurmadım
  5. Arawn

Çözüldü Mi 9T Amoled

Çok teşekkürler içim rahatladı gerçekten iyi geceler
  6. Arawn

Çözüldü Mi 9T Amoled

Nerden yapıcam bu testi tek tek resimleri indirip galeride mi geçiş yapayım
  7. Arawn

Çözüldü Mi 9T Amoled

Bugün bir şey farkettim dark mode kullanıyordum yukardan menüyü çektiğim zaman menü simsiyah gelmedi oynattığım yerler mor gözüküyodu ekran kaydı alıp arkadaşıma attım o görmedi yani yazılımsal değil. Mi 9T lerin hepsinde bu var mı yoksa servise götürmeli miyim bu bir sorun mu? Videoyu...
  8. Arawn

Yardım Zip Dosyası??

Yok oldu zaten anlamadım aldklajdkwf indirilmiş gözüküyordu zaten
  9. Arawn

Yardım Zip Dosyası??

Arkadaşlar bu ne? 800mb bir de yüksek bir zip dosyası herkese geldi mi hiçbir şey yapmadım rom falan sadece miui 11 e güncelledim otomatik gelen. Nedir bu zip dosyası?
  10. Arawn

Yardım Spotify Üzerinden Equalizer'ı Açtığımda Hoparlör Sesi Boğuk Geliyor

Valla ben ekolayzır falan ellemedim ama açmaya çalıştığımda zaten uyarı çıkıyor ve bazı cihazlarda ses bozulması yaşanabilir diyor. Normal yani bence.
  11. Arawn

Soru Mi 9T tam ekran animasyonu

Evet oluyor bende de.
  12. Arawn

Yardım Mi 9T vs Redmi Note 8 Pro

Hocam sen sanırım Mi 9T kullanıyordun. Pil performansında herhangi bir sorun gördün mü ya da pop-up kamerada?
  13. Arawn

Kamerada sadece benim telefonumda mı böyle bilmiyorum ama mesela soluk bir kırmızı rengi parlak kırmızı gösteriyor çektiğimde. Renkleri gerçek göstermiyor soluk kırmızı olan renk fotoğrafını çektiğimde canlı bir kırmızıya dönüyor. Yapay zeka ve hdr kapalıyken
  14. Arawn

Arkadaşlar kendimi kötü hissetmeme sebep oldu bu Redmi Note 8 Pro. 3 hafta önce Mi 9T 128GB aldım ama bu telefon çıktı. Karşılaştırmada hangisi ön plana çıkar sizce hangisi daha iyi? Biraz fazla iyi gibi fiyatına göre ama MediaTek var bilemedim. Nolur 9T daha iyi olsun ://
  15. Arawn

Yardım VoLTE ve VoWIFI

Peki eksileri neler 1571082344 Yani açmak mantıklı mı olur
Üst Alt