Yardım Mi 9T vs Redmi Note 8 Pro

Arawn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
24
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
-
Telefon Modeli
Mi 9T
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar kendimi kötü hissetmeme sebep oldu bu Redmi Note 8 Pro. 3 hafta önce Mi 9T 128GB aldım ama bu telefon çıktı. Karşılaştırmada hangisi ön plana çıkar sizce hangisi daha iyi? Biraz fazla iyi gibi fiyatına göre ama MediaTek var bilemedim. Nolur 9T daha iyi olsun ://

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Arkadaşlar kendimi kötü hissetmeme sebep oldu bu Redmi Note 8 Pro. 3 hafta önce Mi 9T 128GB aldım ama bu telefon çıktı. Karşılaştırmada hangisi ön plana çıkar sizce hangisi daha iyi? Biraz fazla iyi gibi fiyatına göre ama MediaTek var bilemedim. Nolur 9T daha iyi olsun ://

Xiaomi de her zaman aynı fiyat ise serisi alınır.

Oyla:

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
İşlemcisi kağıt üzerinde çok iyi görünüyor Note 8 Pro'nun. Ancak mediatek olması bir soru işareti evet, bu arada mi 9t'nin işlemcisi 8 nm, mediatek ise 12 nm, burada da güncel teknoloji olarak sd 730 önde diyebiliriz. Bundan ayrı olarak Note 8 pro'nun kamera sensörü Samsung, bence mi 9t burada önde, Sony sensörü Samsung'tan daha iyi, tecrübelerime dayanarak bunu söyleyebilirim.

Oyla:

Arawn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
24
İşlemcisi kağıt üzerinde çok iyi görünüyor Note 8 Pro'nun. Ancak mediatek olması bir soru işareti evet, bu arada mi 9t'nin işlemcisi 8 nm, mediatek ise 12 nm, burada da güncel teknoloji olarak sd 730 önde diyebiliriz. Bundan ayrı olarak Note 8 pro'nun kamera sensörü Samsung, bence mi 9t burada önde, Sony sensörü Samsung'tan daha iyi, tecrübelerime dayanarak bunu söyleyebilirim.
Kamerada sadece benim telefonumda mı böyle bilmiyorum ama mesela soluk bir kırmızı rengi parlak kırmızı gösteriyor çektiğimde. Renkleri gerçek göstermiyor soluk kırmızı olan renk fotoğrafını çektiğimde canlı bir kırmızıya dönüyor. Yapay zeka ve hdr kapalıyken

Oyla:

bymyblade

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Mi9t
Konular
7
Kanımca note 8 pro bir tık önde gibi. Bu arada (mi9t kullanıcısıyım)

Oyla:

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180

İçin rahat olsun kardeşim, bende çıktığından beri Mi 9T Pro kullanıyorum. Yıllardır Samsung Note serilerini kullandım enson çıkan Samsung Note 10 çıktı ve ben onu almayıp Mi 9T Pro aldım kısaca ben bir Samsung Note kullanıcısı iken vaz geçip Mi 9T Pro ya döndüysem gerisini düşün artık Cihaz iyi Snapdragon 855 cihazı daha da iyi hale getiriyor tamam bu cihazda ufak tefek şeyler eksik ama ihtiyaca da cevap veriyor üzme kendini doğru cihaz almışsın güle güle kullan. Yes~~

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Murad Ali Hocam forum kuralları Yes~~

3.6. Konularda ve mesajlarınızda ideal dışı font boyutuna sahip karakterler kullanmak, tamamı kalın, italik, altı çizili mesajlar yazmak yasaktır.

Oyla:

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Murad Ali Hocam forum kuralları Yes~~

3.6. Konularda ve mesajlarınızda ideal dışı font boyutuna sahip karakterler kullanmak, tamamı kalın, italik, altı çizili mesajlar yazmak yasaktır.

yaşlılık işte gözlerim net görmediği için kalın yazmak zorunda kalıyorum özür dilerim bir daha yazmam :S

Oyla:

BimmerLover

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Xiaomi Promotör
Konular
57
Mi 9T Kesinlikle çok daha güzel bir cihaz bana göre , Mediatek her ne kadar da kendini geliştirmiş olsa da hiçbir zaman Qualcomm Snapdragon performansına ve stabilitesine yetişemez... (Aynı segment işlemciler için konuşuyorum)

Oyla:
Üst Alt