apple26 kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Hattı başka telefona takınca IMEI gider mi?

tamamdır hocam çok teşekkür ederim
  2. A

Benim elimde zaten atabilecegim eski Mi telefonun imeileri duruyor, sadece tuslu telefonun imeisini tekrar donunce kullanmaya devam edebilir miyim bir yolu yontemi var mı diye merak ettim
  3. A

Tuşlu telefondan imei'yi nasıl sileceğim ki hocam, nokia 1100. Androidde kullandıgım imei şu an 1100'ın, askere giderken Androidi 00000000 layacagım. Sonra hattı 1100'a takacagım, askerden geldikten sonra 1100'ın IMEI sini tekrar Androide atarsam IMEI'nin işi bitiyor değil mi? 1100'dan da...
  4. A

Android ve Tuşlu iki telefon var bende. Şuan tuşlunun IMEI sini Androide kopyaladım ve kullanıyorum. Askere giderken tuşluya tekrar takacam hattımı, Androidi kapatıp gidersem askere ve dondugumde tekrar androidi açarsam IMEI tekrar iptal olacak değil mi? Android olanın IMEI nullayıp gitsem peki...
  5. A

Ayni anda ikisi aktif olursa derken? Ben hattimi dandik bir telefona takmistim ama Htc(imesini kullanladigim) hattin klonlndigi bulundu, simdi o dandik telefonun imeisini klonladim ve çalışıyor acaba tekrar hatti taksam dandik telefona patlar mi yani
  6. A

Merhaba 2019 senesinde attığım bir IMEI vardı ve suana kadar sorunsuz kullanıyordum, ama hattımı baska bir telefona taktım ve tekrar hattı mi9tpro takınca 2-3 gun sonra IMEI Klonlanmıstır yazısı geldi. Bunun sebebi hattı baska telefon takmam olabilir mi? taktıgım telefonda eski bişey, askerlik...
  7. A

Rom [Miui12] Mortal Os Rom {Mi 9T Pro - K20 Pro} Rc13

Yardımlarınız için teşekkürler. Nescafe dostum benim telefonuma çok önemli bir konuda yardımcı olmuştu. Kendisine verdiği "hizmet"lerden dolayı müteşekkirim
  8. A

Soru Custom ROM atınca IMEI gider mi?

Anladım. Çok teşekkürler.
  9. A

EFS yedeğini, orjinal IMEI(yurtdısı) kayıtlıyken mi almalıyım? yoksa yeni imei varken mi? ya da ikiside mi? Tam olarak fonksiyonu nedir EFS nin
  10. A

teşekkür ederim Kısacası, IMEI gitmemesi için EFS backup layıp, TWRP den hallediyorum herşeyi.
  11. A

Tahmin ettim yasak oldugunu. Ama ilk telefonumu kayıt ettirince tekrar tekrar para vermek biraz garip. Teşekkür ederim. @Muradovs Teşekkür ederim. @Berkaras21 Teşekkür ederim. Tam olarak anlamasam da EFS yi araştıracagım
  12. A

Elimde IMEI numaraları mevcut eski telefondan ve yurtdısından aldıgım Mi9 T Pro da var. Konustugum 1-2 yer IMEI reset atınca gider dedi. Custom ROM da dahil mi buna? ve kendim yapabilecegim bir yöntem mevcut mu?
Üst Alt