Yardım Hattı başka telefona takınca IMEI gider mi?

apple26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
asasd
Cihazım
Mi9 T Pro
Konular
2
Merhaba 2019 senesinde attığım bir IMEI vardı ve suana kadar sorunsuz kullanıyordum, ama hattımı baska bir telefona taktım ve tekrar hattı mi9tpro takınca 2-3 gun sonra IMEI Klonlanmıstır yazısı geldi. Bunun sebebi hattı baska telefon takmam olabilir mi? taktıgım telefonda eski bişey, askerlik için ayarlamıstım, eğer sorun buysa şimdi tekrar IMEI attım bu hattı baska telefona takmayacagım.

Teşekkür ederim

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
19
Aynı anda ikisi aktif olursa kapanır
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Diğer telefonda hat yoksa bile kapalı tutun, yeni modeller saat VS için şebekeye bağlanabilir

apple26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
asasd
Cihazım
Mi9 T Pro
Konular
2
Aynı anda ikisi aktif olursa kapanır
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Diğer telefonda hat yoksa bile kapalı tutun, yeni modeller saat VS için şebekeye bağlanabilir
Ayni anda ikisi aktif olursa derken?

Ben hattimi dandik bir telefona takmistim ama Htc(imesini kullanladigim) hattin klonlndigi bulundu, simdi o dandik telefonun imeisini klonladim ve çalışıyor acaba tekrar hatti taksam dandik telefona patlar mi yani

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
19
Android ya da akıllı telefonlar sim kartı olmasa bile şebeke ile iletişim kurar saat için. Yani sen tuşlu ya hat takınca iki sinyal alındığı için iptal oldu imei. Maalesef klonlamış imei kapanır. Fatura var ise cihaz ile btk ya gidip o imei yi sadece kendi hattınıza ücretsiz açabilirsiniz

apple26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
asasd
Cihazım
Mi9 T Pro
Konular
2
Android ve Tuşlu iki telefon var bende.
Şuan tuşlunun IMEI sini Androide kopyaladım ve kullanıyorum. Askere giderken tuşluya tekrar takacam hattımı, Androidi kapatıp gidersem askere ve dondugumde tekrar androidi açarsam IMEI tekrar iptal olacak değil mi? Android olanın IMEI nullayıp gitsem peki sonra geldiğimde Tuşlunun imei tekrar atsam çözmüş olur muyum?

En kötü elimde 2 kayıtlı imei daha var onları atarım diyorum.
30 gün içerisinde telefonunuz kullanıma kapatılacaktır diyor, 30 gunu gecerse yeni IMEI ile kullanmaya devam edebilirim değil mi

Son düzenleme:

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
19
30 gün içinde kapatılacak denilen imei kapatılır onu her türlü atın. Dokunmatik olan telefondaki imei yi silip hepsini sıfır "0" yapın. Tuşlu da kullandığınız kapatılacak diye mesaj gelmeyen imei yi askerden gelirken Android E atarsanız sorun olmaz. Fakat dikkat edin o tuşlu dan o imei yi silin 1 defa dahi ikisi sinyal verse işi biter

apple26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
asasd
Cihazım
Mi9 T Pro
Konular
2
Tuşlu telefondan imei'yi nasıl sileceğim ki hocam, nokia 1100.

Androidde kullandıgım imei şu an 1100'ın, askere giderken Androidi 00000000 layacagım. Sonra hattı 1100'a takacagım, askerden geldikten sonra 1100'ın IMEI sini tekrar Androide atarsam IMEI'nin işi bitiyor değil mi? 1100'dan da silmenin bir yolunu mu bulmam gerek?

garajack

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 9s
Konular
6
bir teknoloji mağazasına gidin, Xiaomi sirkülasyonu düşük bir modelin sim2 imeiyini kendi telefonnuza atın, teşhir ürünleri kolay kolay satılmaz,

apple26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
asasd
Cihazım
Mi9 T Pro
Konular
2
bir teknoloji mağazasına gidin, Xiaomi sirkülasyonu düşük bir modelin sim2 imeiyini kendi telefonnuza atın, teşhir ürünleri kolay kolay satılmaz,
Benim elimde zaten atabilecegim eski Mi telefonun imeileri duruyor, sadece tuslu telefonun imeisini tekrar donunce kullanmaya devam edebilir miyim bir yolu yontemi var mı diye merak ettim

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
19
Nokia dan silemezsin zaten Android ten sil. Gelince Nokia nın imei yi at android e. Vê nokia ya asla sim kart takma.

Üst Alt