apogcr1907 kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım mi9 lite repair oluyor mu

mi9 lite mui10 ve 11 denedim yapamadım modem 1-2 fsg boşaltma kodları nei denesem olmadı.bilgisi olan var mı?
  2. A

Rom Mi 8 - MIUI 10 v9.3.28 Global Beta Rom

biraz önce kurdum.karanlık mod güzel olmuş ve bana cihaz hızlanmış gibi geldi.
  3. A

Yardım Mi 8 migrostan alinir mı

1 ay oldu migrostan ritzy garantili aldım,kutuda global yazıyor ve sorunum yok.
  4. A

Rom Mi 8 - MIUI 10 v9.3.14 Global Beta Rom

Bu rom güzel olmuş.pubg çentik olmuş.Always on ekrana batarya yüzdesi gelmiş.Hat operatör internet bağlantısı 4g yerine 4.5G gelmiş güzel olmuş.Batarya performansıda iyi gibi.Yavaş yavaş developerler iyi iş çıkarmaya başlamış.
  5. A

Rom Mi 8 - MIUI 10 v9.3.1 Global Beta Rom

eu romda pubg çentik full kullanılıyor mu ? bilginiz var mı. bootloader kilit açıp eu 9.3.7 geçsem.
  6. A

Rom Mi 8 - MIUI 10 v9.3.1 Global Beta Rom

Pubgde çentik sorununu çözmüşlermi arkadaşlar.bu beta sürümde.10.2.2 kurulu bende 3 kere hard reset denedim kullanmaya başladım.instagram facebook donuyor ekranda kitleniyor.daha 1 ay oldu alalı.pubg sorunum vardı şimdi yağ gibi akıyor ama.uygulama donmalarım var vede sol son uyguamaları açma...
  7. A

Yardım Mi8 şarj hızlı bitmesi ve pubg oyun kasma sorunu

Yaşadığın sorunların sebebi xiaomi firması beceriksizliği.yazılım kötü değil, çok kötü.heleki klavye berbat
  8. A

Cihaza 3 kere hard reset attım.pubg hdrde ve aşırı yüksekte kasmadan sorunsuz oynuyorum ve şarj biraz düzeldi. 1551138357 Klavye seri değil yapcak bişi yok alışcam.xiaomi devam.belki 9a geçerim.ama mi8 kamerada gece modu çok iyi. 1551138362 Klavye seri değil yapcak bişi yok alışcam.xiaomi...
  9. A

Haber Apple servisleri arkadaşım iphone xi maffetti.xiaomi sevin

Seri yazdım ya ondan telefonum mi8 ne klavye kurarsam kurayım kötü.yazmakta zorlanıyorum alışamadım.sıkıntı bu
  10. A

Haber Apple servisleri arkadaşım iphone xi maffetti.xiaomi sevin

Xiaomi telefonlarınızı sevin ve sahip çıkın.iyiyi bize ucuza verip kullandırdığı için Arkadaş iphone x telefonu daha 7 aylık garantiye üst hoparlör die yolladı.alt şarj soket yanında ızgaralar birinde ufak deforme görüp 5700tl değişim çıkardılar ve cihazı garanti dışı bıraktılar üstüne ekran...
  11. A

İnceleme mi8 sorunları ve satın alma tavsiyesi

Apple garantimi iyi ya bi git.arkadaş iphone x üst hoparlör die yolladı.alt şarj soket yanında ızgaralar birinde ufak deforme görüp 5700tl değişim çıkardılar ve cihazı garanti dışı bıraktılar üstüne ekran değişip face ıd bozmuşlar.kabul ettiler.biz ekran değişip face ıd bozduk ama yapmıcaz...
  12. A

Bence yazılım mi arayüz yazılım kötü.huawei o konuda iyi bak. Arkadaş p20 pro ve honor play kullanıyor yağ gibi akıyor.xiaomi arayüz ve yazılmda sorun var.klavye bile ağır yazıyor siliyor ne denersem deneyeyim değişmedi (google klavyr, shiftkey, tambu)denedim bariz kasarak yazıyor hızlı değil.
  13. A

Daha 4günlük telefon konuyu okudun mu.aldum güncelledim sıfırladım temiz başladım. 1550615930 Benim telefon bozuk o zaman.
  14. A

Sıralama Hdr, aşırı yüksek, renkli, erkinleştir ayarlı ve bariz kasıyor takılıyor.sen ayı ayarlar iphone x aç oyna birde zevk gör derim.takılma sıfır iphone xte. Asphalt 9 kurdum fena akıcı kasma yok şuan.ama pubg bariz kasıyor.gerçi mi8 klavyeside kasıyor ne kursam.zevksiz yazılıyor.samsung ios...
  15. A

Hayır orjinal global romu Tambu klavye iyi gibi şuan.fazla kasmıyor yazarken
Üst Alt