anzolot kullanıcısının son içeriği

1. anzolot

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum, problemim şöyle. 4 yıl önce eşime ve kendime internetten mi 9 pro almıştım, 1 hafta önce gece yarısı ikimizin telefonuna "IMEI numarasi KLONLANMISTIR, cihaz 30 gun icinde kapatilacaktir, satin aldiginiz yere basvurunuz" mesajı geldi, ne yapmamız lazım...
  2. anzolot

Yardım Ikinci alan dosya aktarım sorunu

Miui 12 den önce dosyalar, müzikler vs. bütün herşeyi ikinci alana taşıyordum, az önce ben mi bir yerde hata yapıyorum dedim ama yok, çok saçma bir şekilde dosta taşıma kısmı kayıp, ikinci alan için tamamen gereksiz olan kişi aktarma eklenmiş.
  3. anzolot

Sohbet Çocuk saatinin galiba imei nosu kayıtlı değil ne yapabilirim?

Aldığım yer Armağan Oyuncak, fakat onlarda direk yetkili servis Ritzy onlar ile görüşün diyorlar. BTK garanti veren firmanın kayıt altına alması gerekiyor diyor, Ritzy ise bence konuyu anladı ama garanti süresine kısa bir zaman kaldığı için ellerini taşın altına koymuyor gibi geliyor, yarın...
  4. anzolot

Sohbet Çocuk saatinin galiba imei nosu kayıtlı değil ne yapabilirim?

Arkadaşlar merhaba, 8 yaşındaki kızıma Armağan Oyuncaktan bir buçuk sene önce TD-02 kodlu akıllı kol saati aldım (senter v80 ile aynı) telefon 1 hafta kapalı kaldı, tekrar şarj edip açtığımızda ekranda şebeke yok uyarısını gördüm. Kutusundaki Ritzy teknik servis yazısını görünce direk onları...
  5. anzolot

Yardım Mi kulaklıkların sahtesi var mı?

Doğru söylüyorsunuz, fiyat biraz daha uygun olabilecek duruma düşene kadar idareten bende benzer yöntemle idare edeyim. Hocam ilginiz ve cevabınız için teşekkür ederim, iyi günler diliyorum
  6. anzolot

Dün sepete ekleyip ekleyip çıkardım bir türlü karar veremedim almaya, iyi ki almamışım desenize. Peki kulaklık aldığınızı söylemişsiniz ki sizde şu mu olsun bu mu olsun diye araştırmışsınızdır. Bahsettiğim kulaklık için ne dersiniz 160 tl. gibi bir rakam vermeye değer mi? Özellikle kablolu...
  7. anzolot

Arkadaşlar merhaba, mi mağazasına kulaklık almaya gittiğimde stantda duran Hybrid Pro Hd kulaklıklar dikkatimi çekti. Adından dolayı da kablolu kulaklıklarının arasında en iyisinin bu olduğunu düşündüm, fiyatı birde internetten yoklayıp biraz daha uygun bulursam öyle alayım dedim ama güvenilir...
  8. anzolot

Yardım Mi 9 TE kırılan kamera camı tamir tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba herkese hayırlı işler, Mi 9 TE telefonumu sabah alarmını kapatayım diye elime aldığımda uyku sersemi 3-4 karışlık mesafeden elimden düşünce kamerasının camı kırıldı. Aynı üzerindeki gibi kırmızı halkalı bu kamera camını nerede taktırabilirim? Bir diğer sorumda Mi 9 için şeffaf...
  9. anzolot

Soru Mi9 explorer alınır mı? Neye dikkat etmeliyim

Devilyn aslında dediğiniz gibi o arka görünüşü önce tav etti, gorilla glass 5 cam olduğunu söylediler. Depolama kapasitesine pek takılmadım zaten 128 gb. bile oldukça yüksek ama diğer taraftan kıyaslayınca 12 gb. ram olması hoşumada gitmedi değil.
  10. anzolot

Değerli bilgileriniz için çok teşekkür ederim, uyarınızı dikkate alacağım
  11. anzolot

Hoş bulduk teşekkür ederim, baktığım cihazların bir kaçında etiketleri duruyor. Kayıt edilmiş imei eğer sorunluysa yada yabancı yolcu yanında getirilmişse e-devletten imei sorgulatınca ne olduğu açıkça yazar mı?
  12. anzolot

Arkadaşlar merhaba, Mi9 explorer incelerken siteyi görüp aranıza yeni katıldım. Kullanmış olduğum mevcut telefon arıza sinyalleri vermeye başlayınca yeni telefon arayışına girdim ve Mi9 explorer kafamı kurcalamaya başladı. İnternette bir kaç kişi telefonunu satıyor, satan arkadaşlardan biri...
Üst Alt