anildurmus6 kullanıcısının son içeriği

1. anildurmus6

Yardım Google Play Uygulamaları Kendi Kendine Güncelliyor

Bayram arefesinde olduğumuz için herkesin bayramını ve değerli MIUI forum üyelerinin bayramını kutluyorum. sorum iseki redmi note 9 pro kullanıcısı olarak Android 11 işletim sistemi kullanmaktayım Google Play uygulamalarının güncellemesini ben her defasında kapatıyorum baktığım halde tekrar...
  2. anildurmus6

Yardım Miui Arayüzü (İndirilenler) Uygulaması ve Bir Hata

bu uygulamalanın içine tüm indirilenler gelmiyor nereden kaynaklandığını bilmiyorum Örneğin ( chromeden indirdiğim bir müziği kendi bünyesinde indiriyor ve miui arayüzüne atmıyor ) bunun çözümünü bilen varsa yazabilirmi
  3. anildurmus6

Soru Google Play Hatası

Apkmirror sitesi şuan güvenlidir onu teyit ettim ve indirilenler uygulamasının apksını kurdum ingilizce çıktı karşıma Türkçe olmadı nedeninide bulamadım sizin başka bildiginiz bir yer varmı
  4. anildurmus6

Soru Google Play Hatası

Ben şuanda indirilenler uygulamasının güncellemelerini kaldırdım tekrar güncellemek istiyorum Google'dan apksını kurduğumda İngilizceye dönüştürüyor siz bana indirilenler uygulamasının nereden guncelledigini soylermisiniz yani kısacası şöyle diyim size benim Google play sekmeler sorunum hala...
  5. anildurmus6

Soru Google Play Hatası

ben şuanda miui (indirilenler) uygulamasının güncellemesini arıyorum yapamıyorum onu nasıl aktifleştiririm yardımcı olursanız sevinirim
  6. anildurmus6

Soru Google Play Hatası

şuanda o gösterdiğiniz resimler anlık olarak çıkmadı ama birkaç düzeltme ile tekrardan geri geldi böyle sorunların nedenini tam bilemiyorum ama teknik olarak google play böyle arka planda güncellemeler yapabilir , bunu ben daha öncedende farkettim sonra tekrar geri geliyor tam kesin olarak...
  7. anildurmus6

Soru Google Play Hatası

öyle bir yer bulamadım hocam bahsettiğiniz yer sağ tarafta sekmeler bölümü yok güncelleme değişikliğini farkemedim
  8. anildurmus6

Soru Google Play Hatası

bu sefer o dediğinizi denedim ve güncellemeler boş şuan google play ne yaptı bugün bişeyleri bozmuş googlede bir kaç tane google play ile ilgili haber var ve sınırlandırıcaz diye bir bilgi okudum bide siz detaylı baksanız bana söyleseniz iyi olur henüz ben bu konudan bişey çıkarmış değilim
  9. anildurmus6

Soru Google Play Hatası

google playdaki tüm uygulamaları göremiyorum ve yana kaydırılan sekme çıkmıyor güncelleme yapabilmem için şifreler, kredi kartları, vs bilgiler yana kaydırılınca çıkıyordu şimdi bugün itibariyle söz konusu değil bile bunun çözümünü bilen varmı
  10. anildurmus6

Soru Yeni Güncellemeyle Volte Kapatılması

iyi geceler görevde olan herkese iyi mesailer babamın kullandığı redmi note 8 cihazın miui 12yle gelen son güncellemeyle beraber mobil ağ bölümünden kaldırılmış bunu sms ile çözmenin yolu varmıdır yada biz kendimiz nereden kapatabiliriz yardımcı olursanız sevinirim Gsm Operatör : Vodafone TR
  11. anildurmus6

Yardım Redmi note 9s türk Telekom vowifi ve VOLTE problemi

Elinizde iphone 6 varsa sim kartınızı ona takıp aktifleştirip tekrar mevcut cihazınıza takarak etkinleşecektir bende aynı sorundayım düzeldi Türk telekomun desteklemediği cihazlar arasında olduğu için o yüzden açılmıyor dediğim gibi bu yöntemi uygulayıp sorun düzelecektir
  12. anildurmus6

Yardım İnternet İle alakalı

bu resimlerde görmüş olduğun ürün ve servisler kısmında hattıma ait böyle birşeyler var bunlardan ne diye faydalanıyorum 2.resimde ise alo paket kampanyasındayım ve yalın internet olarak hattımta sabit telefon ücreti var bunların +10 tl bundan ücret geliyor zaten hattımı değiştiricemde diğer...
  13. anildurmus6

vdslnin paketleri çok yüksek olabilirmi acaba
  14. anildurmus6

ben şuan türk telekomda adsl müşterisi olarak minimum 20 megabit paket alıyordum çokta yüksek fiyat vermek istemedim gündelik işlerimde çokta hız istemiyorum ve hangi ıssyi seçebileceğim içinde bana yardımcı oldunuz teşekkür ederim hocam son olarak sizin kullandığınız hız ve hangi issyi...
  15. anildurmus6

hocam santralimize mesafe 152 metredir ikamet ettiğimiz yerde ise maksimum 74 megabite kadar hız alabiliyoruz
Üst Alt