Anemon kullanıcısının son içeriği

1. Anemon

Soru Android 10 sonrası arka plandaki uygulama kapatma problemi

serdocan esasında nova launcher kullanıyorum. Lançeri tamamen kaldırıp verileri temizleyip denedim yine aynı. sorunun nova launcher ile Android 10 arasındaki uyumsuzluk olduğunu düşünmekteyim her ikisinin de güncellemesi ile ortadan kalkacağını zannediyorum. Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk...
  2. Anemon

Teşekkür ediyorum.Bende solda olması gereken TÜMÜNÜ TEMİZLE nin artık olmadığından muzdaribim. Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Anemon

Android 9 da var olan tümünü temizle özelliği Android 10 da kayboldu. Ben de onun sıkıntısı içindeyim. Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Anemon

Android 10 güncellemesi n'den sonra tek tıklama ile arka plan uygulama kapatma opsiyonu gitti.Tek tek elle yukarı kaydırarak kapatmak zorunda kalıyorum. Bunu yaşayan mi a2 lite kullanıcısı arkadaş var mı bununla beraber çözümünü bilen var mı? Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Anemon

Soru A2 lite hala 2. android 10 güncellesi gelmedi

Engin9732 Ana versiyon güncellemeleri geldiğinde kesinlikle hard reset yapmak gerekiyor.Siz yapmadıysanız cihazın stabil çalışmaması normal
  6. Anemon

Tam dosyalarımı yedekledim güncelleyecektim ki güncellemenin geri çekildiğini gördüm. şu an Android 10 yok.
  7. Anemon

Şimdi baktım gelmiş netim sıkıntılı yükleyemiyorum
  8. Anemon

Yardım İnternet paylaşımı (HOTSPOT) şifreyle bağlanma sorunu

Denedim olmuyor.Cihazı ilk aldıgımdan beri bilgisayarla bağlantı olmadı olmuyor.teşekkür ederim
  9. Anemon

Farklı pc de, ps4 te,başka mobil telefon tablet vb.cihazlarda sorun yok şifre ile bağlanıyor.Tersine denemede yaptım.Başka tel.dan hotspot açtığımda pc de sorun olmuyor. Bel hasılı pc im ile mi A2 lite birbirini sevmedi
  10. Anemon

İnternet paylaşımı yapıp bilgisayarıma şifre ağ şifresini girdiğimde bur çok deneme yapmama rağmen ağı görüyor fakar şifre uyumsuzluğu hatası veriyor. Kullandığım şifreyi harf karakter hatası olmasın diye sadece sayı oluşturmama rağmen bağlanma sorunu oluyor. Güvenlik protokolünü iptal ettiğimde...
  11. Anemon

Soru Mi A2 Lite sorunları

Teşekkür ederim.Bu arada uyarı ışığı pil tasarrufuna geçme seviyesi benimkinde en yüksekteydi.Bunu çoğunlukla tasarruf modunda kalsın diye ayarlamıştım.Cihaz batarya yuzde 70 te olsa bile devamlı pil bitme uyarısi verir gibi yanıp sönüyordu.ayarı düsürünce düzeldi. Tabii burada ledin tek renk...
  12. Anemon

Soru Mi A2 Lite sorunları

Cihazın alt sol kısmındaki tek renk uyarı ledi devamlı yanıp sönme yapıyor. Bu ledin amacı telefona göz hizasında uzakken ele almadan herhangibir uyarı mesaj yada çağrı gelip gelmediğini uyarması içindir.Ben hiç söndüğunü görmedim. Bundan evvelki kullandığımiz telefonlarda da böyleydi.Cihaza...
  13. Anemon

Sohbet Pil Sorunu

Bendede 3 günlük kullanim durumu var idi.9 a günceledikten sonra 2 deyim suan
  14. Anemon

Sohbet Mi A2 Lite İle Aranızdayım

Ben bir cok eksikligi nova launcher in esnek menüleriyle aştım.kesin yukleyin ve bir suru ozellik kontrolünüze geciyor. Ayrica platform degistirmissiniz.sunuda tavsiye edebilirim. Olay store dan basit galeri yi indirin.ayrica asus galei programini googledan ayrica aratin.indirin.markette...
  15. Anemon

İnceleme Mi A2 Lite, Android 9 ile gelen Yenilikler ve Sorunlar! (TEMMUZ GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI)

Ses + ve Power tusuna basili tuttuktan sonra NO COMMAND yazacak.hata iletisi gibi zaten. Sonra yine SES+ve POWER a3 yada 4 defa kisa kisa ayni anda basinca istedigimiz menu aciliyor. Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt