Yardım İnternet paylaşımı (HOTSPOT) şifreyle bağlanma sorunu

Anemon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anemon
Cihazım
Mi A2 LİTE
Konular
3
İnternet paylaşımı yapıp bilgisayarıma şifre ağ şifresini girdiğimde bur çok deneme yapmama rağmen ağı görüyor fakar şifre uyumsuzluğu hatası veriyor.
Kullandığım şifreyi harf karakter hatası olmasın diye sadece sayı oluşturmama rağmen bağlanma sorunu oluyor.
Güvenlik protokolünü iptal ettiğimde şifresiz hemen bağlanıyor.
Farklı telefonlarla çok defa yaptüğım bir iş.Telefon 1 yıldır bende ve bu bağlantı sorunu baştan beri var güncellemelerle düzelir diye umut la bekledim ama yok olacak gibi değil.
Tavsiyelerinizi bekliyorum...

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
İnternet paylaşımı yapıp bilgisayarıma şifre ağ şifresini girdiğimde bur çok deneme yapmama rağmen ağı görüyor fakar şifre uyumsuzluğu hatası veriyor.
Kullandığım şifreyi harf karakter hatası olmasın diye sadece sayı oluşturmama rağmen bağlanma sorunu oluyor.
Güvenlik protokolünü iptal ettiğimde şifresiz hemen bağlanıyor.
Farklı telefonlarla çok defa yaptüğım bir iş.Telefon 1 yıldır bende ve bu bağlantı sorunu baştan beri var güncellemelerle düzelir diye umut la bekledim ama yok olacak gibi değil.
Tavsiyelerinizi bekliyorum...

Başka bir PC de deneme şansınız varmı ? Telefonunuzun böyle sorunlar yapmaması laızm. Ama Windows dan beklerim.

Oyla:

Anemon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anemon
Cihazım
Mi A2 LİTE
Konular
3
Farklı pc de, ps4 te,başka mobil telefon tablet vb.cihazlarda sorun yok şifre ile bağlanıyor.Tersine denemede yaptım.Başka tel.dan hotspot açtığımda pc de sorun olmuyor.
Bel hasılı pc im ile mi A2 lite birbirini sevmedi

Oyla:

bayarmuhammed

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
muhammed
Cihazım
red mi note 7
Konular
2
bilgisayardan ağ bağdaşcısına sağ tıkla sorun gidere tıkla ileri de hepsini sıfırlaycak sonra tekrar dene

Oyla:

Anemon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anemon
Cihazım
Mi A2 LİTE
Konular
3
bilgisayardan ağ bağdaşcısına sağ tıkla sorun gidere tıkla ileri de hepsini sıfırlaycak sonra tekrar dene
Denedim olmuyor.Cihazı ilk aldıgımdan beri bilgisayarla bağlantı olmadı olmuyor.teşekkür ederim

Oyla:
Üst Alt