Alptuğ 23 kullanıcısının son içeriği

1. Alptuğ 23

Yardım Android 11 son kullanılanlar sorun

Haa hocam ben yanlış anlamışım bilemiyorum ne yapılır
  2. Alptuğ 23

Yardım Android 11 son kullanılanlar sorun

Güvenlik uygulamasından hızı artır kısmına girin orda sağ üste seçenekler tuşu olacak basın en son da orada uygulamaları kilitle seçeneği var istediğiniz uygulamayı seçebilirsiniz. Ayrıca otamatik başlatmayı açmayı da öneririm
  3. Alptuğ 23

Recovery Mi Note 10 Lite - Orange Fox Tek Tuş Yükleme

Hocam bu recoveryi kurduktan sonra hiç sorun yoktu gayet güzel kullanıyordum fakat magisk yükledikten sonra dosyalar şifreli okunmaya başladı örnek verecek olursak jc3köeö3Wpa21 gibi isimler gözüküyor biraz araştırdım format data yes yaparak çözüm önerisi tavsiye edilmiş. Veri kaybı yaşamadan...
  4. Alptuğ 23

Çözüldü Xiaomi Sim Etkinleştirme

Ben miui 11 kullanırken bu konuyu açmıştım miui 12 ile ayarlarda yerleşim ve isim bakımından değişiklikler olmuş ayarlar>simkartlar mobil ağlar>gelişmiş ayarlar>veri dolaşımı kısmından eğer bulamazsanız ayarlar uygulamasında arama kısmından dolaşım diye aratırsanız çıkar
  5. Alptuğ 23

Çözüldü Spotify bildirim silinmiyor

spotify bildirimlerinin açık olduğuna dikkat edin ayrıca sürümün 1.1.4.14 olmalı
  6. Alptuğ 23

Yardım Anakarttaki bir vida çıkmıyor

Yalama olunca kullanılır genellikle Hocam biraz daha detay verirmisiniz ayrıca bu işlerden anlamıyorsanız çok zorlamayın telefona hasar verebilirsiniz
  7. Alptuğ 23

Yardım Ne yaparsam yapayım root atamadım (Redmi 8A)

Sizinle alay eden yok ama siz kendinizle alay edinildiğinizi düşünüyorsanız yapacak bir şey yok.
  8. Alptuğ 23

Yardım Ne yaparsam yapayım root atamadım (Redmi 8A)

Arkadaş ironi yapmış hocam
  9. Alptuğ 23

Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

Ama ben bir sorun yaşadım adroid 11 ile gelen dosya kısıtlamaları nedeni ile (öyle tahmin ediyorum) uygulama yedeklerken ve geri yükleme yaparken dosyaları kopyalayamıyor örneğin 6 gb depolama alanına sahip pubg uygulamasını yedeklemek istediğinizde sadece 70 mb lık apk dosyasını yedekliyor ben...
  10. Alptuğ 23

Soru Google play hizmetleri alternatifi

hocam google servislerinin çoğu örneğin gboard sürekli arka planda çalışıyorlar ve veri paylaşımında bulunuyorlar uygulama veri kullanımına baktığımda hiç kullanmadığım saatde arka planda çalışıp veri paylaşması açıkca beni rahatsız ediyor. micro g ve vanced konusuna gelirsek root var çok bir...
  11. Alptuğ 23

Soru Google play hizmetleri alternatifi

Şimdilik bir çözüm buldum hesabı gmailden twitter hesabına bağlıdım oyuna twitter hesabından giriş yapıyorum
  12. Alptuğ 23

Uygulama Google arama ve kişilere alternatif harika bir uygulama!

Hocam pro sürümü kullanıyorum fakat rehbere yeni kişi eklerken sadece telefona ekleme seçeneği var sime ekleme seçeneği yok ne yapmalıyım hocam
  13. Alptuğ 23

Tavsiye 2500 e kadar amoled özellikli xiaomi arıyorum

Hocam açıkcası garantisiz ve yurt dışı kayıtlı kullanmanızı tavsiye ederim garantili olunca nerdeyse aradığınız fiyata telefon yok. Zaten garantili cihaz alınca 1 telefona nerdeyse iki telefon parası veriliyor. Önerebileceğim iki telefon var yurt dışı imei ve garantisiz olan mi note 10 lite ve...
  14. Alptuğ 23

Soru Sistem güncellemeleri

yok hocam size şöyle anlatayım bootloader kilidi açık olan kullanıcılar otamatik güncellemeyi beklemek istemediklerinde veya rom değişmek istediklerinde manuel olarak güncellemeyi yapıyorlar
Üst Alt