Alptuğ 23 kullanıcısının son içeriği

1. Alptuğ 23

Soru Özel numara engelleme özelliği sim kart yuvasını değişince geri kapanır mı

Değerli hocalar iyi akşamlar bir kaç gün önce özel numara engelleme özelliğini ttkom mobil uygulamasından aktif hale getirdim ve getirdikten sonra sim1 kısmının kullanım süresi dolduğu için sim2 kısmını kullanmaya başladım zannımca değişmemesi lazım sonuçta uygulamayla alakalı bir olay. İşin...
  2. Alptuğ 23

Note 12 Pro/Pro 5G/Plus 5G Ekran süresi

Anladım hocam teşekkür ederim
  3. Alptuğ 23

Voltajım neden yüksek görünüyor bilgisi olan var mı
  4. Alptuğ 23

Bence değmez hocam 10 proyu ömrü bitene kadar kullanın sonra mi serisine geçin 3 yıl mi note 10 lite kullandım memnundum 1 2 gündür redmi 12 pro 5g kullanıyorum mi serisinin verdiği premium hissi yok en basidinden eski cihazımda her zaman açık ekran 24 saat çalıştı 3 yıl boyunca redmi...
  5. Alptuğ 23

Yardım Xiaomi 12T Y.D kaydı gelir mi?

hocam peki sıkıntı çıkıyor mu riskli bir işlem mi bazı serilerde aşırı ısınma şebekeden dolayı şarj yemesi gibi sorunlar çıkarıyor
  6. Alptuğ 23

Soru Yurt Dışı Telefon önerisi

Değerli hocalarım geçtiğimiz günlerde mi note 10 lite cihazımın durup dururken anakartı yandı telefon çöp oldu benzer özelliklere sahip amoled ekran ve imei atılabilen bir cihaz arıyorum fakat redmi serisinden uzak duruyorum. Ben daha çok xiaomi 13 lite ve 12 lite serisi arasında kaldım kıymetli...
  7. Alptuğ 23

Yardım İnstagram durduruluyor

Hocam eski sürümleri de denedim olmuyor. İşin garip yanı wpden arkadaşıma attığım reelse basınca insta açılıyo ayarlara giriş yapabiliyorum reels kaydıra biliyorum keşfete giriş yapabiliyorum ama ana ekrana geldiğim anda uygulamadan atıyor. Ana ekranla alaklalı bir sorun çözemedim 2 gündür bu...
  8. Alptuğ 23

Hocam bunu indirdim aynı sorun devam ediyor
  9. Alptuğ 23

Yok hocam klon uygulamada denedim olmadı cihazım mi note 10 lite en son sürüm yüklü miui 14 desteklemiyor
  10. Alptuğ 23

Birebir aynı sorunu yaşıyorum kendi hesabımla başka telefondan denesem de aynı hatayı alıyorum onca şey denedim olmuyor arkadaş android webiew vs olsun güncellemeleri kaldırdım geri yükledim alakası yok 1688859738 Ek olarak instagram lite da herhangi bi sıkıntı yok
  11. Alptuğ 23

Soru Kendi kendine kapanıp açılma

Değerli hocalarım söylediğim problem daha fazla nüksetmeye başladı artık tokatlamayla çözülmüyo telefoncuya götürdüm içini açtı güç düğmesinin filmini değişmiş fakat takdığı filmde de aynı problem devam etmiş dediğine göre yüksek ihtimalle anakartdan kaynaklanıyormuş onarmaya çalışırım yarın...
  12. Alptuğ 23

Amin aynısını düşündüm hocam bende
  13. Alptuğ 23

Güç tuşuna kaba davrandım sertçe bastırdım bir iki tokat attım şuanlık düzeldi. Cihaz eskidi tahminimce içi baya tozlandı
  14. Alptuğ 23

Kesinlikle katılıyorum şuan aynı şeyi yaşıyorum ama garip şekilde konu açtığımdan beri yaşamadım az önce tekrar yaşadım güç tuşu parmağımın ısısını hissetse açılıp kapanıyo o derece hassas çözümü nedir acaba Tam da böylesine sıkıntılı zamanda denk geldi bu sorun deprem bölgesinde yaşıyorum allah...
Üst Alt