Soru Miui 12 kamera uygulamasını miui 11 e nasıl yüklenir

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Cihazım mi note 10 lite miui 12 kullanırken güvenlik uygulamasının apksını kopyaladım ve miui 11 e geçince güvenlik uygulamasını kopyaladığım güncel sürümlü uygulumayla değiştirebildim fakat kamera uygulamasını ne yaptıysam değiştiremedim miui optimizasyonunu kapatıp yüklemeyi denedim olmadı her seferinde uygulama yüklenmedi hatası aldım acaba bir arkadaş miui 12 nin kamera uygulamasının apksını paylaşabilir mi çünkü güvenlik uygulamasının apksını kopyaladım ama kamerayı kopyalamayı unuttum. Başka siteden kamera apksı bulup yükleyince hep hata aldım belki orjinal apksı işe yarar yada başka bir çözüm yolu sunabilecek bir arkadaş yardımcı olursa duacı olurum iyi forumlar.

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Apk ile hallolmaz diye düşünüyorum hocam, belki bir ihtimal magiskten modül şeklinde kurulur çalışır mı bilmem.Cihazınıza uygun bir modül arayın belki bulursunuz.

eminguc1995tr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Redmi 5
Konular
1
EU rom mu Global rom mu?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ve telefondan cihazın firmware dosyasındaki system.img.dat dosyasını ayrıştırma yöntemini bulmuştum app ve priv-app dahil herşeyi zip dosyasına çıkartıyor.

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
EU rom mu Global rom mu?

Ve telefondan cihazın firmware dosyasındaki system.img dosyasını ayrıştırma yöntemini bulmuştum app ve priv-app dahil herşeyi zip dosyasına çıkartıyor.
hocam global güvenlik uygulamasını rahatlıkla başka bir apk ile güncelleyebiliyorum ama kamera uygulamasına gelince olmuyo

eminguc1995tr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Redmi 5
Konular
1
MIUI 11 Android 10 olmayabilir ve Güvenlik uygulaması Android 10 altı için destekleyebilir ama kamera uygulaması için son sürümler Android 10 gerektiriyor.

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Apk ile hallolmaz diye düşünüyorum hocam, belki bir ihtimal magiskten modül şeklinde kurulur çalışır mı bilmem.Cihazınıza uygun bir modül arayın belki bulursunuz.
Hocam play stor dışından apk ile başka sistem uygulamalarını güncelleyebiliyorum güvenlik uygulaması gibi kameraya gelince sıkıntı çıkıyo apk ile hallolabilir diye düşündüm

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
MIUI 11 Android 10 olmayabilir ve Güvenlik uygulaması Android 10 altı için destekleyebilir ama kamera uygulaması için son sürümler Android 10 gerektiriyor.
android 10 şuan işletim sistemim miui 11.0.8.0

Hocam apk ile kamera kurmayı zamanında ben de denemiştim hiçbir türlü yapamamıştım.
başka uygulamalarda olup da kamerada olmaması ilginç

eminguc1995tr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Redmi 5
Konular
1
android 10 şuan işletim sistemim miui 11.0.8.0

başka uygulamalarda olup da kamerada olmaması ilginç
bu yöntemle deneyebilirsin ama root gerekebilir bunun için. Ya da bilgisayar için system.new.dat.br dosyası açma yöntemleri var. Ordan priv-app ve app dosyalarını görebilirsin.

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
bu yöntemle deneyebilirsin ama root gerekebilir bunun için. Ya da bilgisayar için system.new.dat.br dosyası açma yöntemleri var. Ordan priv-app ve app dosyalarını görebilirsin.
hocam cihaz rootlu fakat ben apk dosyasını açabiliyorum sadece yüklenmedi hatası alıyorum ha birde yüklenemedi hatası değil yüklenmedi demesi bana bir şeyin engellediği fikrini getiriyor

Üst Alt