alpermete kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Mi Band 4 Şarj Sonrası Açılmıyor

Ya çok takılmıyorum aslında 200 TL'lik cihaz. Ancak daha göndermeden bana şarj etmeyi öğretmeye çalışmasına sinirlendim. Prizden şarj edilmeyecekmiş zekaya bakar mısınız? Dikkat edeceğim bir daha, normalde tekip ederim ama Xiaomi ürünlerinde yerleşik distributor olduğunu bilmiyordum açıkçası.
  2. A

Eyvallah hocam robot süpürge falan da alacaktım, Evofone bakayım bari.
  3. A

Ben aslında Teknomosh vs. bilmiyorum. Satıcı firma üzerinden aldım, fatura bunlardan çıktı. Aynı şey amazon.com.tr'de başıma gelmişti. Mi Box S aldım, ismi cismi duyulmadık perşembe pazarından bir firma üzerinden yolladılar. Xiaomi TR kim hala çözemedim hocam ya Evofone mu, Genpa mı?
  4. A

Bir sonraki adıma geçtiğimde hata veriyor. Ürün garantide? diye Teknomosh adlı firmaya göndermek üzere telefon ettim. Daha arızayı anlatamadan ürünü nerede şarj ettiniz fişe taktıysanız garanti dışı olur demeye başladı. Ben açıkçası pratik oluyor diye powerbank üzerinden şarj etmiştim ama bana...
  5. A

Üstadım burada resource olarak ne seçmem gerekiyor, firmware 42 yapacağım ama resource ne olmalı anlayamadım. Edit: Tamam buldum, yazıyormuş orada. 1590684677 Yalnız installing yazısını programda görüyorum ama, ekranda birşey yazmadığından güncellenip güncellenmediğini anlayamadım. Ekranda...
  6. A

Teşekkürler, deneyeceğim.
  7. A

Merhabalar, Mi Band 4 şarja taktım ve ekranda şarj oluyor şeklini görmüştüm. Ancak sabah kalktığımda ekranın olmadığını fark ettim. Arkadaki sensörlerde ışık var, Mi Fit uygulamasına da bağlı ancak hiçbir şekilde ekran gelmiyor. Bağlı bulunduğu cihaz IOS. Burada birkaç çözüm okudum ancak tümü...
Üst Alt