Alikaraakas kullanıcısının son içeriği

1. Alikaraakas

Soru Garantisiz (ya da ithalatçı garantili) Redmi note 8 pro alınir mi?

Kardeşim teknoloji biraz senin şansın + alacağın ürüne bakacaksın zaten pixeline imailine kamerasına ses giriş çıkışlarına bak sorun yaşamazsın Kadıköy Ferhat iletişimden aldım bende mi8 sorunsuz 8 aydır kullanıyorum
  2. Alikaraakas

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Mi 8 ne oldu ses seda yok
  3. Alikaraakas

Soru Mi 8 batarya

Android 10 mı 8 e ne zaman gelecek
  4. Alikaraakas

Soru Mi 8 en son sürüm hangisi ( Global rom) ( Kararlı)

Android 10 mı 8 e ne zaman gelecek
  5. Alikaraakas

MIUI 11 Mıuı 11 Tarih

Mı 8 ile ilgili bir şey yok dostlar?
  6. Alikaraakas

MIUI 11 [Android 10] Mi 8 - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta / v11.0.7.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

Dediğiniz gibi yaptım yine hata verdi 1570872724 Şuanda bu surumdeyim beklersem otomatik güncelleme gelecek mi miui11 icin
  7. Alikaraakas

MIUI 11 [Android 10] Mi 8 - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta / v11.0.7.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

Twrp böyle bir hata veriyor 1570872171 Twrp böyle bir hata veriyor
  8. Alikaraakas

Driverlari pcye indirdim siyah bir ekran geliyor kapanıyor anlamadım hiç bilmeyince böyle oluyor sanırım
  9. Alikaraakas

Soru Miui 10 3.20 dan miuui 11 e

Twrp yukleyemiyorum forumlardan da anlamadım tane tane anlatır mısınız
  10. Alikaraakas

Merhaba arkadaşlar ben bu twrp den falan hiç anlamıyorum bu güne kadar hep guncelleyici üzerinden seç yaparak rom yükledim miui11 e nasıl geçebilirim BT kilidi açık mi8
  11. Alikaraakas

Soru Mi8 gelistirici rom

Twrp olmadan guncelleyici üzerinden seç yaparak yükleme şansım yok mu
  12. Alikaraakas

Soru Mi8 gelistirici rom

Nasıl indiricem yol gösterir mısın kardeskm
  13. Alikaraakas

Soru Twrp nasıl indirilir

Hocam konulara baktım ama bende gelen ekran bu tane tane anlatır mısın nasıl bir yol izlemem gerektiğini 1570818948 Hocam konulara baktım ama bende gelen ekran bu tane tane anlatır mısın nasıl bir yol izlemem gerektiğini
  14. Alikaraakas

Soru Twrp nasıl indirilir

Twrp nereden indirilir
  15. Alikaraakas

Haber MIUI 11 Stabil sürümleri Çin bölgesi için yayınlanmaya başladı [ Cihaz listesi/Linkler ]

Direkt güncelleme yerinden dosyayı seç yaparak yükleme yapabilir miyim
Üst Alt