aliiakkya kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Mi 8 SE twrp sorunu

Hocam yüklenmiyor hata veriyor sürekli yüklenirken
  2. A

Eyvallah hocam deneyeceğim
  3. A

Cihazımda eu. 10.2 stabil rom yüklü. Tek tuş Twrp yüklemeye çalıştığımda hata veriyor. Adb'den yüklediğimde ise yüklenmiş gibi görünüyor fakat Twrp yi açmaya çalıştığımda fastboot moduna geçiyor. Cihaz açılıyor herhangi bir sorun yok. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  4. A

Sohbet Mi 9t pro dış ekran değişimi

ondan korkuyorum zaten yoksa şimdiye kadar değişim yaptırırdım
  5. A

eyvallah hocam böyle kullanacaz artık
  6. A

Cihazın dokunmatik ekranında herhangi bir sorun yok dış ekranda kılcal bi çatlak var 1595973783 Dokunmatik lensi diye geçiyor. Satış sayfalarında ama çoğu yerde değişimi çok zor falan yazmışlar
  7. A

Mi 9t pro cihazımın sağ üst köşede kılcal bi çatlak oluştu. Dokunmatikte herhangi bir sorun yok. Dış ekran değişimi oluyor mu ? Oluyorsa fiyat ne tutar bilgisi olan paylaşabilirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  8. A

Yardım Mi 9t pro beta romdan kararlı Roma geçiş

Hocam çok sağolun hallettim şuan sorunsuz çalışıyor
  9. A

Çok teşekkür ederim deneyip bilgi vereceğim
  10. A

Mi 9T pro cihazımda beta rom yüklü kararlı Roma geçmek için ne yapmam gerekiyor. Şimdiden teşekkürler
  11. A

Rom Mi 8 SE MIUI 10.3.1 GÜNCELLEME SORUNU

Telefonun kendinde yüklü oluyor mu twrp 1556566583 Eyvallah ustam sağol varol 1556568471 Twrp yapmak zor iş bilmeyince ustam 1556568478 Twrp yapmak zor iş bilmeyince ustam
  12. A

Her defasında bu şekilde mi yapmamız gerekiyor yoksa tek seferlik bi olay mı ustam
  13. A

PC mi olması lazım twrp için
  14. A

Arkadaşlar cümleten selamın aleyküm. Daha önce mi 8 se cihazımı 10.2.3 sürümüne güncelledim. Şimdi 10.3 sürümünü yüklemek istiyorum romu indirdim güncelleme ekranından güncelleme paketi seç diyorum telefon reset atıyor oradan direk fastboot moda geçiyor. İlk yaptığımda herhangi bir sıkıntı...
Üst Alt