Rom Mi 8 SE MIUI 10.3.1 GÜNCELLEME SORUNU

aliiakkya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8 se
Konular
4
Arkadaşlar cümleten selamın aleyküm. Daha önce mi 8 se cihazımı 10.2.3 sürümüne güncelledim. Şimdi 10.3 sürümünü yüklemek istiyorum romu indirdim güncelleme ekranından güncelleme paketi seç diyorum telefon reset atıyor oradan direk fastboot moda geçiyor. İlk yaptığımda herhangi bir sıkıntı olmamıştı. Bunun sebebi nedir yardımcı olursanız sevinirim.

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
Guncelleme o sekilde yapilmiyor twrp yuklemen lazim ana konulara bakabilirsin

Skylonely61

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muammer
Cihazım
Mİ 9 T PRO
Meslek
yazılım
Konular
9
Arkadaşlar cümleten selamın aleyküm. Daha önce mi 8 se cihazımı 10.2.3 sürümüne güncelledim. Şimdi 10.3 sürümünü yüklemek istiyorum romu indirdim güncelleme ekranından güncelleme paketi seç diyorum telefon reset atıyor oradan direk fastboot moda geçiyor. İlk yaptığımda herhangi bir sıkıntı olmamıştı. Bunun sebebi nedir yardımcı olursanız sevinirim.
twrp sürümü 1217 mi eğer 1217 ise twrp gir ordan instalden indirdiğin romu bul direk üzerine kur sonra twrp silinecek onada yeni çıkan sürümü kurarsan sorun olmaz

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
Her defasında bu şekilde mi yapmamız gerekiyor yoksa tek seferlik bi olay mı ustam
Evet sadece tek seferlik. Orijinal romla değiştirmediğiniz sürece TWRP cihazınızda yüklü olacaktır.

yozgr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Lenovo
Konular
9
Her defasında bu şekilde mi yapmamız gerekiyor yoksa tek seferlik bi olay mı ustam
Tek seferlik hocam yükledikten sonra güncellemeleri apk kurar gibi kolaylıkla yükleyebiyorsun kolay iş

aliiakkya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8 se
Konular
4
twrp sürümü 1217 mi eğer 1217 ise twrp gir ordan instalden indirdiğin romu bul direk üzerine kur sonra twrp silinecek onada yeni çıkan sürümü kurarsan sorun olmaz
Telefonun kendinde yüklü oluyor mu twrp
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tek seferlik hocam yükledikten sonra güncellemeleri apk kurar gibi kolaylıkla yükleyebiyorsun kolay iş
Eyvallah ustam sağol varol

Twrp yapmak zor iş bilmeyince ustam

Twrp yapmak zor iş bilmeyince ustam

Son düzenleme:

Esrarengizo6

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarık
Cihazım
Mi8 se
Konular
0
Nerden indiriyoruz

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt