aliguzel kullanıcısının son içeriği

1. A

Soru Dahili depolamayı sd kart ile arttırma?

Zaten sadece oyle kullaniyorum ama yetmiyor... Uygulamalarla yetmiyor sürekli temizleyici kullanip onbellek temizligi yapıyorum...
  2. A

Daha önce taktigimda boyle bir soru sormadi su an takip cikarmamda ise herhangi bir tepki vermiyor
  3. A

Redmi Note 9 Pro 64 gb miui 13 global kararlı rom var... Dahili hafizayi genisletmek yada büyük uygulamalari sd ye tasimak istiyorum... 128 gb samsung evo sd kartim mevcut.. Telefon ayarlarinda dahili alan olarak bicimlendir diyenler olmus oyle bir ayar yok telefonumda gelistirici seceneklerinde...
  4. A

Yardım OrangeFox Miui Güncelleme hk.

Miui global stabil rom kullanıyorum telefonumun romunu değiştirmek istemiyorum... bugün telefonuma V12.5.3.0.RJZTRXM adlı güncelleme geldi.. Telefonumun öncesinde unlock yapmıştım twrp kurdum fakat şifrelemeyi bir türlü çözemedim defalarca sıfırlama yaptım geçmedi..Sonra gruptan bir arkadaş...
  5. A

Uygulama MacroDroid - Otomasyon Artık Sizin Elinizde [Yarı Yapay Zeka]

Merhabalar macdroid ile eskide ekran kilidi şifreli de olsa açtırabiliyorduk Desen kilidi var telefonumda parmak iziyle şimdi Arayüz etkileşimi diye menü var orada hareketi seçiyorum ve şifremin hareket koordinatlarını giriyorum ama başlangıç ve bitiş olarak iki nokta arasında hareket oluyor...
  6. A

Recovery Redmi Note 9 Pro - Twrp 3.4.0-14 Tek Tuş Yükleme Aracı

merhaba bu twrp yi sabahtan beri telefonuma yüklüyorum telefonumda şifre olmamasına rağmen dosyalar şifreleniyor... Üstüne üstlük telefonu iki kez twrp den formatladım recovery yaptım telefon açıldıktan sonra tekrar twrp ye geçtiğimde dosya şifrelenmiş hatası alıyorum çözümünüz nedir 1645633443...
  7. A

Yardım Google asistan yardim

Haylou Gt1 Pro kulaklığın var kulaklıkla asistanı acabiliyorum. Fakat kilitliyken ekran açmaya calistigimda kulaklıktan bildirim Sesi geliyor aciliyormus gibi fakat söylediklerime ne cevap veriyor nede yapior bu isleri arkada yapması için ne yapabilirim. Not asistan ayarları içinde Bluetooth...
  8. A

Yardım Mi Box Wifi Sorunu

Dün aldım Mi Tv Box S 'den ve kurulumu bir türlü tamamlayamadım.. Wifi'yi görmüyor ? 1575544205 Dün aldım mi tv box s 'den wifi bir türlü görmüyor bağlanmıyor...Kurulumu bir türlü tamamlayamadım.
  9. A

Soru Xiaomi TWRP

yapıyorum hocam bunları iki tur denedim 1561806742 fastboot boot xxxx.img diyorum en son twrp açılıyor sonra teli yeniden başlatıp açtığımda stock boot a geri dönüyor.Neden olabilir? iki kere yükledim hata vermiyor. 1561809709 Yok mu yardımcı olacak birisi ?
  10. A

Soru Xiaomi TWRP

TWRP Kurulumu için daha önceden bu forumdan bi dosya indirmiştim.. oto kurulum gibi bişidi açıodum dosyayı yes no ile sayı ile kendisi bütün koddları sırayla girip mi5 cihazıma twrp kuruyordu bilen var mı tekrar indirebilmem için? 1561660326 bilen yok mu chatin_62 PURE
  11. A

Yardım Mi5 Parmak İzi Sorunu

şu an kurulumu tamemen bitirdim herhangi bir değişiklik yok halen gücenlik bölümünde pamak izi koyma yok,,, home butonuna parmağımı dokundurunca ana menüye dönüyordu o da çalışmıyor
  12. A

deniyorum..flashlama bitti inşAllah düzelir...
  13. A

Hocam bende öyle düşünüyorumda ben orjina aynı global romu istiyorum..Daha detaylı bilgi veririmisiniz en basit nasıl kurarım?
  14. A

Mi5 Prime Miui 10.2.2 telefonum var Twrp ve magisk yüklü... Dün gece sistem güvenlik (uygulama için) güncellemesi diye bir güncelleme gelmişti yükledim bir sorun yoktu. Sabah bir uyandım parmak izi ile açılmıyor telefon desen ile açtım teli kapatıp açtım çalışmadı. Herhangi bir titreme olmuyor...
Üst Alt