Yardım Mi5 Parmak İzi Sorunu

aliguzel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
17
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 10
Telefon Modeli
Mİ5
Bootloader Kilidi
Açık
Mi5 Prime Miui 10.2.2 telefonum var Twrp ve magisk yüklü...
Dün gece sistem güvenlik (uygulama için) güncellemesi diye bir güncelleme gelmişti yükledim bir sorun yoktu.
Sabah bir uyandım parmak izi ile açılmıyor telefon desen ile açtım teli kapatıp açtım çalışmadı. Herhangi bir titreme olmuyor yani parmağı hiç okumuyor. Ayarlardaki parmak izi ile ilgili ayarlar da gitmiş tamamen...
Bende ilk önce deseni kaldırdım telefonu defalarca kapadım açtım düzelmedi.
Twrp den telefonu fabrika ayarlarına yükledim yine olmadı...
Ne yapmalıyım...Telefonum herhangi bir şekilde düşmedi sorun yazılımsal mı? Nasıl Çözerim? Yardım!

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam öncelikle geçmiş olsun sorununuz tahminimce donanımsal bir problem değil çünkü eğer öyle olsaydı parmak izi ayarı gitmek tanıtma yaptığınızda hata verirdi ancak siz tamamen gittiğini belirtiyorsunuz bana kalırsa yazılımsal gibi farklı bir rom kurmanızı veya stock romu forumdan indirip kurmanızı tavsiye ederim

Oyla:

aliguzel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
17
Hocam bende öyle düşünüyorumda ben orjina aynı global romu istiyorum..Daha detaylı bilgi veririmisiniz en basit nasıl kurarım?

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam bende öyle düşünüyorumda ben orjina aynı global romu istiyorum..Daha detaylı bilgi veririmisiniz en basit nasıl kurarım?
Mi flash ile fastboottan rom yüklemeniz gerek hocam

Oyla:

aliguzel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
17
şu an kurulumu tamemen bitirdim herhangi bir değişiklik yok halen gücenlik bölümünde pamak izi koyma yok,,, home butonuna parmağımı dokundurunca ana menüye dönüyordu o da çalışmıyor

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
şu an kurulumu tamemen bitirdim herhangi bir değişiklik yok halen gücenlik bölümünde pamak izi koyma yok,,, home butonuna parmağımı dokundurunca ana menüye dönüyordu o da çalışmıyor
Hocam eğer global romda da bu sorun devam ediyorsa sorun donanımsal oluyor anladığım kadarıyla donanımda yardımcı olabilecek saygıdeğer hocalarım bakıp yardımcı olabilir diye umuyorum

Oyla:
Üst Alt