alierdi41 kullanıcısının son içeriği

1. alierdi41

Rom Xiaomi 13 Ultra Xiaomi HyperOs Eu Rom ( 24.4.15 ) İndirme Bağlantıları ve Kurulum

Bir fark göremedim, Google play hizmetleri arada hata veriyor bazı uygulamalarda eea nın yeni sürümü çıktı onu deniyorum suan
  2. alierdi41

Rom Xiaomi 13 Ultra Xiaomi HyperOs Eu Rom ( 24.4.15 ) İndirme Bağlantıları ve Kurulum

Güncelleme: 24.4.15 xiaomi.eu/HyperOS-WEEKLY-RELEASES/OS1.0.24.4.15.DEV/xiaomi.eu_ISHTAR_OS1.0.24.4.15.DEV_14.zip İndirmek için Tıklayın.
  3. alierdi41

Rom Xiaomi 13 Ultra Greeshan Repack HyperOS v1.0.3.0 Android 14

Dün yükledim hocam deniyorum kullanıp deneyim sahibi olduğumda fikirlerimi buradan da paylaşırım
  4. alierdi41

Rom Xiaomi 13 Ultra Greeshan Repack HyperOS v1.0.3.0 Android 14

Merhaba hocam öncelikle paylaşım için teşekkür ederim az sonra deneyeceğim, eu romun türkçe yama modülü ( çeviri olmayan yerler için ) bunda çalışmayacaktır bir modül varmı ? birde daha önce kullandığınız bir rom muydu farklı telefonlarda güvenilirlik adına soruyorum bunu saygılar.
  5. alierdi41

GÜNCELLEME: EU STABİL OS 1.0.8.0 Yeni Stabil güncellemeyi indirmek için tıklayınız.
  6. alierdi41

Rehber Xiaomi 13 Ultra Tek Tuş TWRP Yükleme Aracı

telefonu fasrboot moda almadan önce usb hata ayıklamayı açıyorsunuz demi çünkü ben sorunsuz kullanıyorum
  7. alierdi41

Rehber Xiaomi 13 Ultra Tek Tuş TWRP Yükleme Aracı

Güncelleme: İndirmek için tıklayın sorun yaşayan arkadaşlar bu son sürümü denesin sorun almaya devam ederseniz driver ları kontrol edin.
  8. alierdi41

bu çin romu ve miui 14 hocam hyper os değil eu nun sitesinden takip edebilirsin yayınlandığında burda paylaşırım zaten
  9. alierdi41

Son Stabil Sürüm İndirmek için tıklayınız. son stabil sürüm bu hocam yakında güncelleme gelir onada
  10. alierdi41

bu sürümde volte çalışmıyor diyen arkadaşlar var forumlarda sizde durum nedir ?
  11. alierdi41

GÜNCELLEME xiaomi.eu_multi_ISHTAR_OS1.0.24.3.11. İndirmek için tıklayınız
  12. alierdi41

HyperOSTRTranslation indirmek için tıklayın magiskten yükleyin
  13. alierdi41

evet hocam pc den sıkıntısız güncelleme oluyor
  14. alierdi41

GÜNCELLEME: 24.3.4 xiaomi.eu_multi_ISHTAR_OS1.0. 24.3.4 DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ Sistem Optimizasyon - Android Güvenlik Yaması Mart 2024'e güncellendi (bazı cihazlar) Optimizasyon - Android Güvenlik Yaması Şubat 2024'e güncellendi (Xiaomi 14/Pro) Ana ekran Optimizasyon - Global App kasa uygulamasını...
  15. alierdi41

Manuel hocam güncelleme dosyasını indirip tek tuşla pc den güncelleyebilirsiniz.
Üst Alt