alidursun2322 kullanıcısının son içeriği

1. A

Çözüldü Redmi note 9 merlin

nasıl çözdün benim redmi 9 da miui13 güncellemesinden sonra bootlop oldu.kendi kendine açılıp kapanıyor.fastboot ve twrp ye girmiyor.brom moda da girmiyor.açılıp kapanmaya devam ediyor.sp flash toola bağlanamıyorumki telefona rom atayım.siz nasıl yaptınız yardımcı olursanız sevinirim.
  2. A

Yardım mi 5 prime telefonumu bilgisayar görmüyor

Şarj girişindenmiş.iyice bastırınca bilgisayar gördü
  3. A

mi 5 modelinde sd kart girişi yok.olsaydı rom dosyasını ona atardım herşey çok daha kolay olurdu
  4. A

denedim hocam iki bilgisayardaki bütün girişleri denedim
  5. A

yaptım hocam işe yaramadı.zaten enbaşta format data ya yes yaptığım için bunlar başıma geldi.keşke bilgisayar telefonu görmüyoken böyle bişey yapmasaydım.hafızada rom dosyası vardı.hafızayı silince hepsi gitti
  6. A

yaptım hocam işe yaramadı 1587279388 iki farklı bilgisayarda üç farklı kabloyla denedim sonuç aynı
  7. A

twrpden format attım telefon hafızasınıda sildim silmez olaydım.bilgisayar telefonu görmediği için rom dosyası atıp kurulum yapamıyorum.mi flas la yapayım dedim ondada görmüyor telefonu.qalcomm ve adb driverlarını yükledim.sonuç aynı.iki farklı bilgisayarda denedim bilgisayarlar windows 7 64...
  8. A

Yardım Mi5 TWRP rom yükleme hatası Updater process ended with ERROR: 7 hatası

firmvare yi yükledim olmadı ama sizin yöntemi uyguladım oldu çok teşekkür ederim kaç saattir uğraşıyordum
  9. A

Bekleme modunda şarj tüketimi

Bende 1 seneye yakın mı 5 prime kullaniyorum.geceden sabaha ,%12-14 gibi şarj tüketiyor.bir çok rom denedim hepsinde aynı.kernel değiştirmeyi denemedim.
  10. A

Bekleme modunda çok şarj tüketmesi

Denedim ama bende bı değişiklik olmadi
  11. A

Rom MIUI 8.2 Kararlı Rom Güncellemesi (16.02.2017)

Bende de mi 5 prime var bir kaç tane rom denedim hepsinde ekran kapalıyken şarj hızlı gidiyor. Geceden sabaha 10-12 falan.8.1.2.0da senin durum nasıl
  12. A

Kernel Mi 5 prime Pil&Performans kernel&custom rom!!!

pil tasarrufu için iyi kernel buldunuzmu
  13. A

Rehber Xiaomi Mi5'e TWRP Yükleme, Şifre Sorunu Çözümü, Wipe ve Custom Rom Yükleme

Baska bir twrp bulup yükle benimde öyle olnustu badka bi yerden bulup yükledim en güncelini sorun kalmsdı
  14. A

Bekleme modunda çok şarj tüketmesi

Bunu nasıl anlarız
Üst Alt