Ali.atay16 kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım İkon isteği

Selam acaba bu temayi bilen ve yarsimci.olabilevek olan var mi ss yi xda.daki nir tr romdan aldim MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. A

Rom MIUI 9 - 8.3.1 Global Beta ROM Güncellemesi

Bana da oldu çözemedim format attim mecbur MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. A

Rom MIUI 9 - 8.3.1 Global Beta ROM Güncellemesi

selam belki yeri degil ama sorunum var : mi 6 telefonuma tema magazadan bir tema yükledim bootloopa girdi bi türkü ekran acılmıyor recoverye giriyor e yapabiliriz verileri silmeden
  4. A

Soru Kararlı 9.2.3.0

teknosa da satlyr ama biraz daha tuzlu MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. A

Çözüldü Mi 6 İnternete Girmeme Sorunu

Mi 6 İnternete Girememe Sorunu Çözüm : Daha önce internete giren telefonum daha doğrusu hattım son güncellemeden sonra nete girmedi. 1 gün uğraştım Turkcell e gittim falan olmadı. Format attım 6 7 saatliğine düzeldi.En son yine bir Turkcell bayindeki çocuk karıştırdı ve dediki : Telefon,Erişim...
  6. A

Sorun çözülmüştür. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. A

Yardım Mi6 Android 8 guncelleme yardım!

Devrik mi ? Anlayan beri gelsin Ben ne yazdğmı bilmesem anlamaycam iyi anlamşsn [emoji23] MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. A

Bekle And.8 diye heycan yapma zaten nerdeyse and 8 in tum ozellikleri miui BN 9 ile verilmis antutu scoru (ki masil okuyor bende anlamadim.kasan cihazda) haric pek bisey degismedi 7.1.1 miui 9 a gore MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. A

Milletin ve benim sikayet ettigimiz bu surum iste dostum sen bilirsin ama 9.2.2 ye gore berbat bende kendini resetlemeler kasmalar basladi MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. A

Merhaba daha önceleri internete sorunsuz giren cihazim herzamanki sim kartimla internete girmiyor artik.Ayarlari yeniden yaptim vs hepsini denedim turkcellin baska sim kartini taktim o calisti ben sim1 e de sim 2 ye de taktim aramalari yapiyor fakat internet yok.4G falan yaziyor fakat baglanti...
  11. A

Soru Kararlı 9.2.3.0

uyuz oluyorum ona MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. A

Soru Kararlı 9.2.3.0

Ulaa bende bugundur bunu yuklemeye calsyrm global diye. Eywallah sağolasın MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. A

Soru Kararlı 9.2.3.0

Bootloader kilidini kaldirmadan mi flash ile orjinal rom atamyrmyz telefona? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. A

Soru Kararlı 9.2.3.0

Ben 9.230 i yukledim memnun kalmadim siteden 9.2.4.0 i indirdim paket hatasi verdi yuklemedi MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. A

Soru Kararlı 9.2.3.0

9.2.3.0 mi 9.2.4.0 mi ? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt