Soru Kararlı 9.2.3.0

alieski1262

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Eski
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
10
Deneyen var mı geri dönüş yaparsa sevinirim
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
hocam tuşu açarken telefondan titreme ve bildirim sesi geldiği oluyormu
Hocam sadece bildirim sesi geliyor titreme olmuyor ama 9.2.2 dede öyleydi. Fazla kurcalama yapamadım. Yükledim ve direk yattım. Sadece bildirimler siyah zeminde gözükmüyor. Zemini açık renk yapınca o sorunda ortadan kalktı. Başkada bir sıkıntı yok şimdilik. Bugün gün içinde bakacağım başka neler değişmiş.

Oyla:

Aragor33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi6
Konular
5
daha önce gecelik olan geldiğinde hemen atlayıp kurmuştum ve o kadar memnun kalmadım ki hiç anlamadığım halimle kilit açılsın diye istek yaptım 72 saat bekledim eski sürüme flashladım falan eskiye dönünce mutlu oldum

şimdi de kesinlikle yüklemem. arayüz olarak bir farkı yok bildirim kısmı eski haline hatta daha kötü hale geliyor üst taraf bildirim doluyor falan.. ikinci uygulamalara google servisleri eklenemiyor yani whatsapp yedeğinizi drive dan geri kuramıyorsunuz . özellikle bildirim kısmı telefondan soğuttu.
Bana yardımcı olurmusun bende eski sürüme dönmek istiyorum

Oyla:

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25
Global beta oreodan kararlı nougata yeni geçtim. Oreoya geçene kadar kullandığım nfc üzerinden mobil ödemeyi yapamadım pos cihazı hata verdi banka ile akraba oldum çözülmedi en son kararlı nougata geçtim düzeldi şimdide oreo kararlıya geldi acaba geçsem nfc üzerinden mobil ödeme çalışır mı kullanan var mı

Oyla:

İbrahim BAŞAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibasar
Cihazım
XİAOMİ Mİ 8
Konular
3
Son güncellemeden sonra önceden yüklü bir tema seçtikten sonra yukarıdaki Can17 arkadaştaki sıkıntı çıktı ekrana. Yani MAİN MENU - REBOOT - WİPE DATA -CONNECT WİTH MIASSİSTANT denen menüler. reboot diyorum ekran gidip yeniden geliyor. İla wipe datamı demem lazım? Forumdan biraz baktım oda resetleme demek galiba? Rehber program fotolar hepsi gidecekmi? Ne yapmam gerekir? Açıklama yaparsanız sevinirim...

Oyla:

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Son güncellemeden sonra önceden yüklü bir tema seçtikten sonra yukarıdaki Can17 arkadaştaki sıkıntı çıktı ekrana. Yani MAİN MENU - REBOOT - WİPE DATA -CONNECT WİTH MIASSİSTANT denen menüler. reboot diyorum ekran gidip yeniden geliyor. İla wipe datamı demem lazım? Forumdan biraz baktım oda resetleme demek galiba? Rehber program fotolar hepsi gidecekmi? Ne yapmam gerekir? Açıklama yaparsanız sevinirim...
Normalde temalar telefonla uyumluyken nasıl böyle bir hata alınıyor anlamış değilim.

Oyla:

İbrahim BAŞAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibasar
Cihazım
XİAOMİ Mİ 8
Konular
3
Normalde temalar telefonla uyumluyken nasıl böyle bir hata alınıyor anlamış değilim.

Temalar menüsünden indirdiğim bir temaydı bende anlamadım? Reboot the system dedikten sonra tekrar aynı ekrana geliyor oda ilginç?? Mecbur wipe datamı demem gerekiyor? Bilgim de yok bu ekranla ilgili öyle kaldım...

Oyla:

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Bende şimdi farkettim 9.2.2 sürümünde misal tapatalk ta konuya yazıldığı anda bildirim geliyordu. Şimdi uygulamaya girince görebiliyorum bildirimi.

Oyla:

Lagionaire

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ibrahim
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Bu güncellemede herhangi bir yenilik farkeden oldumu ?

Oyla:

hknslmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
mi 6
Konular
1
9 2 3 0 bende stabil yanliz sunu merak ediyorum. son uygulamalari kapatma olayinda ram temizleme de birinci deger o anki ram kullanimi mi yoksa bosta kalan ram miktarimi? ornegin 4gb/6gb gibi

Oyla:
Üst Alt