alf0606 kullanıcısının son içeriği

1. alf0606

MIUI 12.5 Redmi Note 10 Pro [ Global ] - Global Kararlı Rom V12.5.4.0.RKFMIXM İndirme Bağlantıları

Merhaba hocam oto üzerinden güncelleme yapmak istedim fakat rom düşürülemez diye hata alıyorum 12.5.1 sürümündeyim
  2. alf0606

Yardım Chrome tarayıcı

Hocam cihaz samsung xiaomide bu yöntemi yapmıştım ama samsungta yok galiba araştırıyorum SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. alf0606

Yardım Chrome tarayıcı

Root yok hocam o işlere girmem hiç SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. alf0606

Yardım Chrome tarayıcı

Herşeyi her yolu denedim hocam ama bi çözüm sağlanmadı çok saçma google kendi uygulamalarından başkasını kullandırtmak istemiyor SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. alf0606

Yardım Chrome tarayıcı

Arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz chromeyi devre dışı bırakmama rağmen kendiliğinden aktif oluyor otomatik güncellemelerde kapalı neden böyle oluyor acaba android 10 da başladı bu sorun sadece chromede var diğer devre dışı bıraktığım uygulamalarda böyle bi sıkıntı yok mobil veriyi kapatıp...
  6. alf0606

Soru Mİ9T Vodafone operatör ismi görünmüyor

Cihazı yeniden başlattınızmı SM-M307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. alf0606

Çözüldü Xiaomi Redmi 8 Yakınlık Sensörü

Bu uygulamayı indirip deneyin daha önce benimde gm 9 proda yakınlık sensörü çalışmıyordu bununla çözmüştüm eğer bu uygulamayla çözülmezse çok büyük ihtimalle sorununuz donanımsal olabilir Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. alf0606

Tema JiyanV2 Teması Yayında

Hocam bu tema markette varmı adı nedir Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. alf0606

Uygulama Redmi Note 8 GCam / Hypercam Eklendi

Bu gcamların hepsi İngilizcemi acaba Türkçe olan bi gcam yokmu note 8 için Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. alf0606

Soru Vodafone tarife karmaşıklığı

O zaman yararlanırsın 25 yaş altı soyadının tuttuğu bir tc bulabilirsen bide 34 liraya 9gb var oda uygun Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. alf0606

Bide bu paket yeni müşterilere özel mevcut müşteriler alamıyor Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. alf0606

Evet soyadınızın tuttuğu birinin tc si kabul oluyor ama bu paketler yüksek fiyatlı olmasına rağmen devamlılığıda yok 12 ay kullanabiliyorsun bu paketi sonra iki katı fiyata devam Turkcell bu uçuk fiyat politikasından vazgeçmedi bitürlü Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. alf0606

Öncelikle Turkcell de 20gb kadar paketler mevcut lakin gel gelelim fiyatları çok uçuk 8gb lık pakete benden 45 lira istiyor genç tarifede olmama rağmen ayrıca interneti de çabuk bitiyor Vodafone ve tt ye göre Freezone da yeğnimi kullanıcı gösterip alabiliyorum fakat vodafonda işler öyle bi...
  14. alf0606

Bende merkezdeyim ankaranın göbeğinde ama tt de bırak mobil veriyi şebeke gidip geliyor bulunduğum konumda Vodafone gayet başarılı Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. alf0606

Turkcell de bende kalmak istiyorum ama aşırı pahalı hocam ya 6gb pakete 45 lira istiyor bide interneti çok gidiyor çabuk bitiyor Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt