alex_anil kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Poco X3 Pro Durum Çubuğu ve 120hz Sorunu

Ne yani şimdi miu 13 geçtik diye her an telefon elimizde mi kalabilir sizdeki sorun neydi poco de promuydu sorun neyden kaynaklandı ne oldu merak ettim
  2. A

İlgin için saol a benim böyle sorunlarım yok gayet basit sorun ekranla ilgili hiç sorunum yok bu konulardaki derecede bı durum olmadı zaten hiç akıcılık sorundu oda güncelleme ile düzeldi su durum çubuğu canımı sıktı sadece
  3. A

Anlayamadim benim bu denli sorunlarım yok ki ne alaka bu konuyu cevap olarak attınız ekran sorunu oldu ama miu 13 güncellemesi aldım dün düzeldi ekra da sorunum kalmadi sadece su durum çubuğu mevzusunu çözemedim okadar anakartti vs di telefonu kurtarmakti konularını atmanızı anlayamadim dogrusu
  4. A

Uygulamalarda bulamadım dediğinizi sistem uygulamalarında açtım baktım yoktu. Ayrıca bu işlem başka şeyleri de etkiler mi bozarmi yoksa durum çubuğu için birşey midir bu islem
  5. A

Az önce videoda denedim tam az önceki şekilde çentik kısmına yakın yerden baslatiyo videoyu. Orası olmasa biraz daha büyük gorunebilir saat vs gostermiyo videoda ancak alanı kisitliyo
  6. A

Üste dilkat ederseniz tüm durum çubuğu bu şekilde kalıyor normalde kapanıp uygulama tam ekran olması gerekiyor eğer saati vs görmek istersem hafif aşağı çekip o şekilde goruntuluyordum eski telim mi Max 2 idi bu arada
  7. A

Az önce miu 13 güncellemesi geldi titremesi vs bitti ancak şu bildirim mevzusu çözemedim hala daha çeltik gizle dedim olmadı sürekli her uygulamada saatimiz wifimiz şarj gostergemiz sabit duruyo herhangi bi uyga açıldığında kaybolması gerekmezmi
  8. A

2 gündür bende kullanıyorum genel olarak memnunun hızı vs çok iyi ama dediğim gibi şuan bile yazisirken yukarda ekranda saat wifi şarj kısımları görünüyor Max 2 deyken otomatik kapanıyordu miu 12.5 guncelledim ondan mıdır anlamadim 120 Hz mevzusu ayrı çözemedim zaten genel kullanımda titreme yok...
  9. A

Anlayamadim hocam ne demek istedigini
  10. A

Evet de garantilik ne durum var haydaaaa ilk günden servis mi gorcek :( ekran 120 Hz için mi dediniz
  11. A

Merhaba poco x3 pro alarak aranıza katıldım. 2 sorunum var. 1) En üstte sat pil vs gösteren durum çubuğu kısmı sürekli aktif kalıyor her uygulamada sabit kalıyor ayarlardan çentik durumunu gizleme vs yaptım ancak tum uygulamalarda durum çubuğu sürekli görünüyor. Bundan önce mi max 2...
  12. A

Soru Mıknatıslı araç tutacağı önerisi

Merhabalar araç içi bir çok mıknatıslı telefon tutacağı denedim ancak mi Max 2 çok büyük olduğundan ve ağırlığından sebep hep sağa sola kayma düşme vs sorunları oldu. Bu telefonu araç içinde kullanan hangi tutacakları kullanıyor çok merak ediyorum. Kullanıp memnun kalanlar resim yada link...
Üst Alt