akura kullanıcısının son içeriği

1. A

Rom [Android 10.0] Official Pixel Experience [OTA][Mİ A1] - 28.12.2019

Hocam, biraz okuyup araştırıp telefonumun android versiyonu yükseltmek istiyorum verdiğiniz linkteki rom, sitesindeki versiyonlar 12, 11 ve 11 (Plus edition) değiştiği için inmedi belirtiğiniz magisk ile bu (11 Plus edition'u düşünüyorum) versiyonlar kurulabilir mi? Bir de Türkçe Dil desteği...
  2. A

Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

Kardeşim dün almış biraz önce birkaç saat test etme fırsatım oldu. İlk güncellemesini yaptım. WhatsApp üzerinden bildirim sesini değiştirmedim bende (Mi A1) Medya Deposu açılıyor ve tonları seçebiliyorken onda ses kaydı, temalar, müzik uygulamasından birini seçmemi istiyor. Medya deposu o menüde...
  3. A

Haber A1 Aylık Güncellemeler (2019 Nisan ve Sonrası)

Kasım ayı güvenlik güncellemesi yayınlanmıştır. Boyutu 86.2 mb'dır.
  4. A

Haber A1 Aylık Güncellemeler (2019 Nisan ve Sonrası)

Youtube da mi A1'e Q Beta diye birşey yüklüyor bu hintliler. O ne oluyor? Bir de ne kadar doğru bilmem ama yabancı bir forumda okumuştum geç olabileceğini Kasım ya da Aralık sonu gibi olabilir yazıyordu. Artık ne kadar doğru bilmiyorum.
  5. A

Çözüldü Mobil Veri Kapalıyken TL Gidiyor

3G yaptım bir de o menü de Ağ otomatik diyordu onu da kapattım. Böyle yapınca şebekeyi Turkcell'in 3G olanını mecburen seçtim.3 foto da ayarlarımın son durumu bu.
  6. A

Bende hatta internet varken sıkıntı yok fakat internet yokken TL gidiyor Turkcell'in uygulamasından bakıyorum orada detaya basınca görebilirsiniz. Bugün aklıma sim karttan olur mu diye gelmeye başladı ama kurduğum o uygulamada Android OS un kullanım yaptığını görmüştüm. Dediğim o app bir kurup...
  7. A

Aslında daimi olarak mobil veri üzerinden internetim olmuyor fakat kampanya veya hediyelerden gelen haftalık veya günlük interneti kullanıyorum. APN nin ne olduğunu bilmiyorum fakat bu bir sistem uygulamasıysa onun uygulama bilgilerine erişilinebiliyorsa oradan arka planda mobil veri kullanımını...
  8. A

Yani kapat derken aşağıdaki ekran görüntüsündeki yerden 3G ye alıp öyle mi kullanmayalım?
  9. A

Ben epeydir Turkcell deyim ilk başlarda hiö sorun yoktu. Turkcell teknik birimle de görüştüm. Onların cephesinde sorun Telefonda olabilir diyorlar sürekli bugünkü görüşmem de Turkcell böyle durumlarda kullanıcıyı korumaya yönelik hattımızda 2-5 MB bulunduran diye öneri talebi yazdırdım. Sonuç...
  10. A

Yok Turkcell
  11. A

Konu başlığında bahsettiğim gibi mobil veri kesinlikle kapalı internet için evdeki wifiye bağlıyım. Telefonu 1 yıldır kullanıyorum bu sorun yaklaşık 5-6 aydır var operatöre göre bugün de kullanım olmuş diyor. Eminim yok çünkü kullamadım hattımda internet yüklü olmadığı için kapalıydı hatta bu...
Üst Alt