Akmerttan kullanıcısının son içeriği

1. A

Soru Global rom çok kasıyor.

Bunu deneyim ustad
  2. A

Soru Global rom çok kasıyor.

Merhabalar, 2019 Şubat ayından bu yana orjinal garantili mi8 kullanıyorum. Hiç format atılmadı. Cihazdaki MIUI sürümü 12.0.1 Kararlı QEAMIXM Bataryayı günde iki defa şarj etmek zorunda kalıyorum. Cihazda takılmalar oluyor. Son güncelleme ile beraber NFC ile ödeme yapamıyorum. Bazen cihazda...
  3. A

Yardım Mi 8 Ses Sorunu ve Batarya Hakkında;

Merhaba Arkadaşlar, Geçen sene Mi 8 128GB Global Rom cihazı kullanmaya başladım. Ondan öncesi Redmi Pro 64GB EU Rom kullanıyordum. İki cihazım da garantili olarak satın aldım. Genel olarak yaşamış olduğum problemlerin başında ses sorunu gelmekte. Yapmış olduğum telefon görüşmelerinde karşı...
  4. A

Yardım Otg ile Biçimlendirme Sorunu.

Açıklama için teşekkür ederim. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. A

Aynen dostum. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. A

Arkadaşlar konu fat32 ve NTFS değil sadece Huawei P20 Lite rahatlıkla açıp stabil bir şekilde veri okuma yazma yapıyor iken Mi8 de yani MIUI niye ekstra yazılım durumu gerektiriyor. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. A

Merhabalar, Mi8 kullanıyorum, otg kablosu ile bağladığım USB bellek ve harici harddisklerde biçimlendirme sorunu ile karşılaşıyorum. Arkadaşım Huawei P8 Lite kullanıyor aynı USB ve harici harddiskte sorunsuz bir şekilde baglayabiliyor.. Bu konu hakkında daha önce sorun yaşayan oldumu.
  8. A

Yardım Redmi Pro Hakkında

Merhaba, Xiaomi Redmi Pro kullanıcısıyım. Cihazı tercih etme sebebim; Yüksek batarya, 64GB dahili hafı + SD Card ile artırılabilir hafıza vs. Aldıktan sonra farkına vardığım bir durum oldu. Cihaz üretim Çin için olduğu için global rom çıkmayacak, yazılımsal bir kaç sorunu var onları gidermek...
Üst Alt