Akay kullanıcısının son içeriği

1. Akay

Sohbet Trendyol'dan Aldığım Kulaklığın sahte olduğunu düşünüyorum.

Ben de trendyoldan airdots almıştım sahte çıkmıştı iade etmiştim. Koskoca trendyol diye güvenip alıyoruz bi de. Bir daha imkanı yok hiç bir şey almam.
  2. Akay

Yardım Çekilen fotoğraflar gözükmüyor

Selamlar, yaklaşık 1 yıldır mi8 stock romlu telefonumda google camera kullanıyorum çok da memnunum fakat iki gündür çektiğim fotoğraflar galeriye aktarılmıyor hiçbir şekilde göremiyorum. Portre modunda çektiklerim ve videolar gözüküyor fakat normal kamera modunda iken çektiklerim gözükmüyor...
  3. Akay

Yardım Xiaomi redmi air dots birkaç saniyede bir ses kesiliyor ve hızlanıp yavaşlıyor

İki haftadır kullanıyorum burada yazanları da denedim fakat bir yararı olmadı. Ses kalitesinden ergonomikliğinden çok memnunum fakat kopmalar çok can sıkıyor defalarca resetledim hâla aynı farklı bir çözüm üretebilen veya önerisi olan var mı?
  4. Akay

Çözüldü Kilit ekranı ve ana ekran arasındaki görüntü problemi

Bende de ekrana güneş ışığı geldiğinde koyu renkli yerler gri oluyor iconlarin çevreleri kalitesiz gözüküyor. Fakat ekranı görmek ve okumak için faydalı oluyor bu yüzden nedenini araştırmadım hiç.
  5. Akay

Çözüldü Sms ayarları Nerede ?

Oldu hocam cok teşekkür ederim
  6. Akay

Çözüldü Sms ayarları Nerede ?

Ya benim telefonumda da geliyor fakat ben açmadım özelliği eskiden gelmiyordu ayarlara baktım fakat kapatamadım nasıl kapatabilirim bilgisi olan var mı?
  7. Akay

Soru Tema önerisi

Aynen ilk aldığım zaman dark tema indirmiştim onun iconlari diye hatırlıyorum baska tema yukelmedim zaten hic
  8. Akay

Soru Paps Cover

Ben de yillar önce note 4 için almıştım o zamanlar sadece papscover vardı ve ordan aldığım kaplamanin şablonlarını çıkarmıştım araba aksesuarcılarından folyoları ücretsiz alıp yapıyordum sonra elektronik sigara laptop çakmak ne varsa kaplamaya başladım bayağı sarıyo açıkçası
  9. Akay

Soru Tema önerisi

Bu arada bu duvar kağıdı mi8 için belirtmeyi unutmuşum
  10. Akay

Soru Tema önerisi

buyrun hocam 1552899947 Dark olması lazım
  11. Akay

Soru Tema önerisi

tema stock fakat bu duvar kağıdı bayağı iyi özellikle gece ve yüksek parlaklıkta bakmaya doyamıyorum
  12. Akay

Sohbet nedir bu xiaomi?

Aynen Xiaomi sahibi olmanın raconu da buymuş hocam :D sana da kolay gelsin
  13. Akay

Sohbet nedir bu xiaomi?

Ben de en kısa zamanda girişicem :D
  14. Akay

Sohbet nedir bu xiaomi?

Bakalım bu root rom islerine biz de giriş yapcaz gibi gözüküyor o zaman :D Benden çekeceğiniz var sık sık soru sorup başınızı ağrıtabilirim :D
Üst Alt