akanziii kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Widevine L3 sorunu

Stok olarak L3 hocam.
  2. A

Yardım MIUI 11 VoLTE Operatör Tarafından Desteklenmiyor

Sorun volte kodunu yazınca çözüldü zaten.
  3. A

Madalya Instagram'da MIUI Türkiye'yi Takip Et Madalya Kazan!

Merhaba, ben de alabilir miyim.
  4. A

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Teşekkür ederim.
  5. A

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Bende madalyamı alabilir miyim hocam.
  6. A

Yardım Ekranın kendi kendine tıklaması ve kilitlemesi

Tamamdır hocam. Dün geceden beri hala bişey olmadı çok şaşırdım. Olursa ve stock roma dönersem yazacağım. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. A

Ahahahaha :D güldürdünüz hocam. Ram konusunda haklı olabilirsiniz bilemiyorum hocam. Ama genelde hep 2-3 GB ram boşta gözüküyor. çok zorladığım bir ana gelmiş olabilir haklısınız. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. A

Yok hocam sadece ana ekranda yaşıyorum. Gerek twrp menüsünde gerek başka uygulamalarda olsun sorun olmuyor. Hoş dün geceden beri hiç olmadı aman nazar değmesin [emoji1]. Wipe işlemi yaparken sadece vendor ve persist kısımlarına hiç dokunmadım. Şu anlık sorun yok ama devam ederse stock roma dönüp...
  9. A

Teşekkür ederim. Büyük ihtimalle cumartesiden önce deneyemeyeceğim ama deneyince sonucu tabi ki yazarım buraya. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. A

Benimde aklıma yakınlık sensörü geldi. Official roma geri dönüp devam ediyor mu diye kontrol etmek gerek. Teşekkür ederim ilginiz için. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. A

Evet her iki Roma geçerken de full temiz bir kurulum yaptım. İnternal storage dahil wipe işlemi yaptım. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. A

Merhabalar, geçen haftalarda xiaomi.eu beta MIUI 10 dan eu stable 11 e geçiş yapmıştım. İlk hafta her şey çok iyiyken bir anda telefonun bir anda ekranı kapandı ancak fiziksel tuşların verdiği geribildirimi devam ediyordu. Yaklaşık 3dk sonra ekran geldi. Geldikten sonra da ana ekranda kendi...
  13. A

Oldu hocam teşekkür ederim. Hiç aklıma gelmemişti.
  14. A

Merhaba, Az önce telefonumu MIUI11 sürümüne yükselttim. Ancak telefonu açıp kurduktan sonra hattımın VoLTE özelliği aktif olmasına rağmen operatör tarafından desteklenmiyor diyip seçeneği pasif hale getiriyor. Bu özelliği sık kullanan biri olarak açmak için ne yapabilirim? Teşekkürler.
Üst Alt