akalem kullanıcısının son içeriği

1. akalem

Yardım 2 sim kapalı bootloader açma

Aynı problem ben de var :) arkadaşa yardımcı olabilecek kişi bana da mesaj gönderirse çok sevinirim.
  2. akalem

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Efendim imei kayıtı etmeyi unuttuğumuz cihazın yılbaşından önce açma durumumuz nedir? Şöyle anlatayım. 8 ay önce cihaz aldık mi 11 lite, boot kilidini açmadan kullandık ve imei kayıt olmadığı için şebeke gitti. Cihaz şimdi tekrar yılbaşında af çıktığında kullanıma açılacak ama bu süreyi beklemek...
  3. akalem

Soru Yurtdışı s10 plus Android 12 yükleme

Peki arkadaşlar samsung rom harici başka birşey kuramaz mıyım?
  4. akalem

normalde ücretli destek alırsam android 12'ye geçebilir miyim? yada 11'de olupta one iu 4'te geçebilir miyim? teşekkürler.
  5. akalem

Merhaba dostlar s10 plus aldım rootlu imei atışmış ama android 11de. Müsait olan birisi bunu imei kaybolmadan 12'ye nasıl yükseltebilirim. Teşekkürler şimdiden.
  6. akalem

Rom Mi Note 10/Pro/CC9 Pro (Tucana)/ Eu Android 11 MIUI 13

Selam dostlar mi note 10 pronun kamerası güzel diye almıştım lakin ilk çektiğim ve son çektiğim fotoğraflar arasında dağlar kadar fark var. Miui 13de fotoğraflar canlı mi? Yani kamera tarafında bir iyileştirme söz konusu müdür acaba
  7. akalem

Rom MIUI 13 Beta Rom İndirme Bağlantıları 21.12.27/21.12.28

Mi note 10 pro içinde var mı hocam?
  8. akalem

Yardım Yurtdışı Cihazda Güncelleme Problemi

Tamamdır hocam bu twrpyi telefona flashlıyorum sonra format data yapıp eu rom yüklüyorum daha sonra telefon açıldıktan sonra şebeke problemi olmadan twrp tekrar dönüp ets yedeğini alıyorum sonra arkadaş ne kadar sıfırlarsa sıfırlasın aynı twrp üzerinden ets yedeğini atıp imei atmış oluyorum!
  9. akalem

Hocam emanet mal, benim olsa gözünün yaşına bakmam bozulsa da derim. İnanın sizi uğraştırdığım için çok üzgünüm ama bilgilerinize ihtiyacım var. Telefonum Mİ Note 10 Pro 8/256 1635180119 Eğer format data yapabilirsin imei uçmaz derseniz eu rom yükleyeceğim. eft yedeğini de oradan alcağım
  10. akalem

hocam çok özür dileyerek format data yaparsam imei uçmaz mı? çünkü tüm klasörleri vs silecek?
  11. akalem

bu arada efs yedeğini alamıyorum "can not create'/data/media/0/twrp' folder (required key not available) failed to make backup folder. hatası aldım muhtemelenm disk şifreli olduğu için olmuyor olabilir.
  12. akalem

değerli yorumunuz için teşekkür ederim lakin bir şey sormak istiyorum? mesela ben bunun yedeğini aldıktan sonra twrp üzerinden format data yapsam daha sonra bir custom rom kurup bu yedeği yine twrp ile flashlasam şebeke gelir mi? yoksa sadece aynı romda mı olması lazım?
  13. akalem

Selam dostlar bir arkadaşımın telefonu donuyordu bende reset at dedim :D attı imei gitti neyse telefoncuda imei attırdık. Şimdi sorun şu global sürüm ve telefonda root ve twrp yüklü. Güncelleme geldi neyse indirdik kurmak istedik bizi twrpye attı. Dosyalar şifreli telefoncu arkadaş format data...
  14. akalem

Yardım Miui tabanlı Android 11 ve Başlıca Erişilebilirlik Sorunları

Hocam çok güzel bir konuya değinmişsiniz. Bende boot kilidinin açılmasını bekliyorum. Mi10T cihazımı globalden direk eu roma kuracağım. Çünkü mi uygulamaları bana daha cazip geliyor.
  15. akalem

Yardım Miui Sistem Uygulamaları Hakkında

İşte buna üzüldüm. Mecbur 3-5 gün daha bekleyeceğim. BL açılırsa xioami eu geçerim gibi. Galiba o eski miui tarzı ilerliyor.
Üst Alt