ahmetkartal kullanıcısının son içeriği

1. ahmetkartal

Rehber Redmi note 12 pro/plus 5g (Ruby) Android 13 Twrp ve root

Hyperos 1.0.2.0 ve 1.0.3.0 Android 14'te denedim herhangi bir sorun olmadan yükleniyor. Hyperos güncellemesi yapanlar da yükleyebilir.
  2. ahmetkartal

Yardım NFC Sorunu

Evet direnç işlemi yapıldı bende de NFC çalışmıyor. Direnç işlemi sonrası NFC çalışmama sorununu bilmediğim için daha önce sormamıştım ama şimdi yaptırdığım yere sordum. Bazı cihazlarda direnç işlemi sonrası NFC gidiyor sizinki de o modellerden biri dedi.
  3. ahmetkartal

Yardım NFC Sorunu

Sorun düzelmedi. NFC olmadan kullanmaya devam ediyorum. Çözümünü de bulamadım.
  4. ahmetkartal

Yardım NFC Sorunu

Ben telefonu ilk aldığımda yüklü olan romda kullanabiliyordum. Sonra kendim bootloader kilidini açıp global rom yükleyince bu sorunla karşılaştım.
  5. ahmetkartal

Yardım NFC Sorunu

Farklı rom yükleyerek de denedim. SMOMİXX romunda çalışırken EEA ve GLOBAL romlarda çalışmıyor.
  6. ahmetkartal

Yardım NFC Sorunu

Merhaba, Direnç kayıtlı Redmi Note 12 Pro 5G telefon aldım. Telefonu aldığımda plaka işlemini yapmak için kullanılan "ENG" rom SMOMİXX rom yüklüydü. Bootloader kilidini açıp mi flash ile 14.0.6.0 SMOMİXM rom yükledim. Bu romu yükledikten sonra NFC kullanamamaya başladım. Menüde NFC var ama...
  7. ahmetkartal

Yardım SMOMIXX hangi rom?

Bende direnç işlemi var. Unlock kilidini açıp smomixm olan romu mi flash ile yükledim herhangi bir sorun olmadı.
  8. ahmetkartal

Eng romda güncelleme alamıyoruz. O yüzden bootloader kilidini açıp global roma geçiş yapacağım.
  9. ahmetkartal

Bu eng rom imei ve direnç işlemi yapabilmek için gerekli olan geliştirici romu diye biliyorum. Ben şimdi unlock başvurusu yaptım bootloader kilidi açıldıktan sonra mi flash ile son yayınlanan global sürüme geçeceğim.
  10. ahmetkartal

Evet hocam benim telefon dirençli. Öyle olmasını özellikle istedim güncelleme yapabilmek için
  11. ahmetkartal

Direnç var hocam yaptırdım. Bu arada öğrendim eng rommuş bu rom. İmei işlemi için engineer rom kuruyorlarmış adam global yüklemeyi unutmuş.
  12. ahmetkartal

Bende de aynı sorun var. Telefonu dün aldım. Direnç kayıtlı olarak aldım güncelleme yapabilmek için. Şu anki rom 14.0.3.0 SMOMİXX sonunda x var. Herhangi bir güncelleme de görünmüyor yeni sürüm olmasına rağman
  13. ahmetkartal

Rom POCO X3 NFC (surya) – Global Kararlı V12.5.5.0.RJGMIXM

Kullanan var mı. Geçmeye değer mi. Kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa seviniriz
  14. ahmetkartal

Yardım Widevine L1 Sertifikası

Merhaba arkadaşlar, bundan önce Eu 12.5.4.0 sürümünü kullanıyordum onda bu sorun yoktu. L1 sertifikası vardı ve sorunsuz bir şekilde Netflixte Full Hd izleyebiliyordum. Eu 12.0.9 sürümüne geçtim ilk başta safetynet'ten kaynaklandığını düşündüğüm için cihazı sertifikalı yaptım ama L1 geri...
  15. ahmetkartal

Soru En stabili hangisi

Magisk kurmadım ben. Magisk kullanmıyorum bunun için kurmam gerekiyorsa kurarım ama. Magiski kurduktan sonra sadece bu paketi fixlemek yeterli mi yoksa magisk hide filan yapacak mıyız
Üst Alt