Yardım Widevine L1 Sertifikası

ahmetkartal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco X3
Konular
7
Merhaba arkadaşlar, bundan önce Eu 12.5.4.0 sürümünü kullanıyordum onda bu sorun yoktu. L1 sertifikası vardı ve sorunsuz bir şekilde Netflixte Full Hd izleyebiliyordum. Eu 12.0.9 sürümüne geçtim ilk başta safetynet'ten kaynaklandığını düşündüğüm için cihazı sertifikalı yaptım ama L1 geri gelmedi. Parmak izin ödemelerinde sertifika yükle dediğimde de resimdeki hatayı alıyorum. Bunu nasıl çözebilirim. Persist flaşlandığında çözülüyor gibi konular okudum ne kadar doğru acaba

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Merhaba arkadaşlar, bundan önce Eu 12.5.4.0 sürümünü kullanıyordum onda bu sorun yoktu. L1 sertifikası vardı ve sorunsuz bir şekilde Netflixte Full Hd izleyebiliyordum. Eu 12.0.9 sürümüne geçtim ilk başta safetynet'ten kaynaklandığını düşündüğüm için cihazı sertifikalı yaptım ama L1 geri gelmedi. Parmak izin ödemelerinde sertifika yükle dediğimde de resimdeki hatayı alıyorum. Bunu nasıl çözebilirim. Persist flaşlandığında çözülüyor gibi konular okudum ne kadar doğru acaba

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Persist yüklemyin. Komple gider L1 Sertifikanız. Eu romların başlarda sertifika desteği yoktu. Sonradan eklendi.

Üst Alt