ahmetgurdere kullanıcısının son içeriği

1. A

Çözüldü mi a1 camerada yazıyı kaldırma

Arkadaşlar herkese iyi günler Geçen hafta itibarı ile telefona kavuştum ve herkese kesinlikle tavsiye ederim fakat fotoğraf çektiğimde sol alt köşede shot on mi a1 dual camera yazısı çıkıyor ve onu kaldıramıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
  2. A

Çözüldü Google Kişiler/Rehber Sorunu

arkadaşlar ben bu sorunu hallettim. bugün itibarıyla yeni aldığım mi a1 geldi. bende de aynı sorun vardı. onun için gmaile girip gmail kişilerde işlem yapmanız gerekiyor. ben gmail kişilerde kopyalar kısmından kaldırabiliyorsunuz yapamazsanız mesaj atın yardımcı olmaya çalışırım
  3. A

Yardım Mi a1 gold rengi için yardım

Arkadaşlar herkese iyi günler. Şu an çok ciddi bir şekilde Mi A1 hayranlığı başladı. Fakat GOLD rengi almak istiyorum. Herkes CEPPORT'u tavsiye ediyor fakat burada GOLD rengi yok. Firma ismi vermek yasak mı bilemiyorum ama hepsiburada.com'da idealseçim diye bir mağaza var ve RITZY garantili ürün...
  4. A

Sohbet İlk defa Xiaomi alacağım A1 mi, Redmi Note 4 mü

Arkadaşlar herkese iyi günler Mİ Al'e Miui arayüzü veya rom kurma imkanı var mı Ayrıca Mİ A2 çıkacak diye bir söylenti var Bu konuyla ilgili duyumu olan var mı
  5. A

hocam şarjı ne kadar gidiyor hocam bu çift uygulama kurma olayını biraz açar mısın. birde bu birkaç extra özellik nedir mesela ben esas onları merak ediyorum
  6. A

Ben internetten Cepport adlı satıcıdan alacağım. Burada satıcı ismi söylemek yasak mı bilmiyorum ama bu konuda tavsiye istesem arkadaşlardan. Tabii forumda isim vermek yasak mı onu bilmiyorum.
  7. A

Hocam çok tesekkür ediyorum. Peki A1 saf android diye Note 4'ten daha hızlı olma ihtimali var mı miui arayüz samsunglardaki gibi ram belleğin yarısını doldurma gibi bir durum söz konusu mu. Mesela kuzenim A7 aldı hiçbir şey çalıştırmasa bile Ram belleğin 1.7'si her daim dolu. Arka planda2-3 şey...
  8. A

Peki A1 Saf Android'i miui arayüz kurma imkanı yok mu veya miui arayüzle y apılabilen seyler saf android de yapılamaz mı Miui arayüzde yapılıp da saf android de yapılamayan veya olmayan neler var mesela Bilenler varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim.
  9. A

Ya ben büyük e kran telefon kullanabileceğimi sanmıyorum Benim2 çocuk onun mahveder, kıymetini bilmez kullanamaz Benim tereddütte kaldığım nokta saf android mi yoksa miui arayüz mü i kisi hakkında da deneyimim yok Yardımcı olanlara ve fikrini paylaşanlara teşekkür ederim
  10. A

Arkadaşlar herkese iyi günler Note serisinin ilk çıktığı günden beri samsung kullanıyorum. Bu forumu çok dikkatli bir şekilde inceledim ve uzun araştırmalar sonucunda Xiomi almaya karar verdim. Fakat A1 mi Note 4'mu kararsız kaldım. Daha önceden MİUİ Rom kullanmadım. MİUİ romla yapıpta A1'de...
Üst Alt