Yardım Mi a1 gold rengi için yardım

ahmetgurdere

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
Samsung
Konular
3
Arkadaşlar herkese iyi günler.
Şu an çok ciddi bir şekilde Mi A1 hayranlığı başladı. Fakat GOLD rengi almak istiyorum. Herkes CEPPORT'u tavsiye ediyor fakat burada GOLD rengi yok. Firma ismi vermek yasak mı bilemiyorum ama hepsiburada.com'da idealseçim diye bir mağaza var ve RITZY garantili ürün satıyor. Bu firma ile ilgili ve RITZY garanti ile ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi.
Veya nereden alınmalı veya alınmamalı bununla ilgili bilgisi olan varsa paylaşıp yardımcı olurlarsa sevinirim

Bgtsydn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sydn
Cihazım
Xiaomi mi a1
Konular
5
Arkadaşlar herkese iyi günler.
Şu an çok ciddi bir şekilde Mi A1 hayranlığı başladı. Fakat GOLD rengi almak istiyorum. Herkes CEPPORT'u tavsiye ediyor fakat burada GOLD rengi yok. Firma ismi vermek yasak mı bilemiyorum ama hepsiburada.com'da idealseçim diye bir mağaza var ve RITZY garantili ürün satıyor. Bu firma ile ilgili ve RITZY garanti ile ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi.
Veya nereden alınmalı veya alınmamalı bununla ilgili bilgisi olan varsa paylaşıp yardımcı olurlarsa sevinirim
Satıcı ve garanti hakkında bilgim yok ama gold rengi alacaksan elden test ederek al gold renginde sıkıntı çıkabiliyor güç tuşuna basınca ekranın geç gelmesi gibi (10 saniye kadar) 2 adet cihaz aldık gold ve siyah goldda dediğim problem çıktı araştırınca gold renginin bazılarında bu problem olduğunu öğrendim o yüzden elden test ederek al.

Oyla:
Üst Alt