Ahmeterdgn kullanıcısının son içeriği

1. Ahmeterdgn

Çözüldü Reboot sorunu

Evet dediğniz gibi olmuş tuşlar basılı kalmış şimdi düzeldi. Teşekkür ederim.
  2. Ahmeterdgn

Uygulama 2021 Yks Yardımcı

Güncellemeler ; Yep Yeni Tasarım Sorular Geldi (YYT) Ajanda Pomodor Özelleşitirildi Konu Takibi (Konular Düzeltildi) Hedef Bölümüne Üniversite Bilgileri Eklendi Sınavlarım Bölümü İle Denemelerinizi Kayıt Edip Ve Takip Edeceğiniz Bir Alan Eklendi Puan Hesapla (Puanlarınızı Kayıt...
  3. Ahmeterdgn

Güncellemeler ; 2021 Hazırlığı Yapıldı. 2020 Çıkmış Soruları Eklendi Karanlık Mod Getirildi Pomodoro Tekniği Eklendi 2021 Yılında Sınava Girecek Herskese Şimdiden Başarılar Diliyorum. İsteklerinizi Eklemeye Devam Ediyorum :)
  4. Ahmeterdgn

Eklemeye çalışacağım en kısa zamanda geri dönüşünüz için teşekkür ederim Destekleriniz için çok teşekkür ederim
  5. Ahmeterdgn

500 indirmeye ulaştı herkese desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim ve fikirleriniz varsa eklememi veya silmemi istediğiniz şeyleri belirtirseniz çok sevinirim elimden geldiğince düzenlemeye çalışacağım. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ahmeterdgn.yks&hl=tr
  6. Ahmeterdgn

2019-2011 arası tümü bugün eklendi. Başka bir istediğiniz var ise onlarıda halledelim :) Teşekkür ederim destekleriniz için
  7. Ahmeterdgn

+ GÜNCELLEME 1.8.0+ -Ösym Duyurları -Ösym Sınva Tarihleri -Ösym Çıkmış Sorular -Sınav Hakkında Bilgiler - Duyurular Kısmı Düzeltildi -Hedef Belirleme Eklendi - Tasarımda Değişiklik Yapıldı -Hatalar ve Buglar Kaldırıldı
  8. Ahmeterdgn

Amin hocam :)
  9. Ahmeterdgn

Yardım WhatsApp fotoğrafları kendi kendine silinmiş.

genel olarak kullanıyorum ama hiç bir zaman denk gelmedim angel~~ silinme sebebi virüs bulaşmış olabilir veya son yüklediğin uygulama arka planda dosyları silmiştir bir çok sebebi olabilir. senin yaptığın bir yanlıştan olması lazım kendi kendiliğine sileceğini düşünmüyorum yüklediğin...
  10. Ahmeterdgn

sadece depolama izni istiyor o da ders konuları vb.. bazı şeyleri depolamak için her hangi bir zararı yoktur. ileri sürecte soru yardım gibi eklemeyi düşünüyorum o zaman izinler arta bilir kamera vs.. onlarda fotoğraf çekip atmak için olur
  11. Ahmeterdgn

Merhabalar Bugün Sizlere Yine Kendi Yapmış Olduğum Bir Uygulamadan Bahsedeceğim. Uygulamanın Amacı Ve Özellikleri ; Ösym Duyuruları Ösym Sınavları Puan Hesaplama Sorular(YYT) Konu Takibi Pomodoro Çıkmış Sorular Ajanda Deneme Takibi İletişim Gelecek Olanlar Bilgi Kartları Üni versite puanları...
  12. Ahmeterdgn

Sohbet Google Hizmetleri olmasaydı ne yapardınız?

Yıllardır var olan ve herkesin alışmış olduğu bir çok kişinin kullandığı uygulamalar yok olacak kendi mağazasını açmak durumunda kalacak ve mobil geliştiriciler için ekstra bir mağaza sorunu olacak fiyat sorunu vs... say say bitmez beni çok etkileyecek o kesin :D diğer türlü insanların...
Üst Alt