ahmetdulger kullanıcısının son içeriği

1. ahmetdulger

Yardım Şebeke sorunu

Telefonu üç sene üç aydır kullanıyorum Allah'a şükür hiç bir sorun yaşatmadı ve bataryası hala bir günü çok rahat çıkartıyor. Üzerinde miui global 10.2.4.0 Kararlı rom var. Hiç değiştirmedim farklı bir rom yüklemedim. Telefondan son derece memnunum sistem uygulamaları hariç 135 adet uygulama...
  2. ahmetdulger

Soru Mi 5s Plus Cihazına ''gcam'' Kurma

Eyvallah kardeşim gayet güzel çalışıyor teşekkürler
  3. ahmetdulger

Rehber Mi Bandage ile Mi Band 2 SMS ve Whatsapp bildirim içeriğini okuma

telefonda play store dan indirdiğiniz orijinal mi fit olması lazım başka yerden indirdiğiniz mi fit ile olmaz
  4. ahmetdulger

Mi bandage kullanmıyormusunuz 1558078166 telefonu ingilizce yapmadan zaten oluyor bu kadar zahmete girmeye gerek yok 1558078760
  5. ahmetdulger

Yardım Bluetooth Kulaklık Şu Şekilde

MIUI Marketten Qcy Mini 2 aldım gayet güzel tavsiye ederim. Yalnız bir kulaklığı hem cep telefonuna hem de bilgisayara bağlayamazsınız diye biliyorum. Ama bir cep telefonuna birden fazla bluetooth cihaz bağlayabilirsiniz.
  6. ahmetdulger

Satış Ekran Değişimi Yapılır...Teknik Servis ve Yedek Parça ...

Mi Max 2 dokunmatik arızalandı ekran değişmesi gerekiyor sanırım kaça mal olur ve nasıl gönderim yaparım
  7. ahmetdulger

Yardım Mi Max 2 dokunmatik arızası

Ekranda kırık çatlak yok fakat bir bölümünde dokunmatik çalışmıyor. Ne yapmalıyım ekran komple mi değişecek yoksa sadece dokunmatik mi değişecek yardımcı olurmusunuz Beyaz alan çalışmıyor
  8. ahmetdulger

Yardım Bu Temayı Bulabilecek var mı?

Telefonunuzdan foruma girip Serdar48 arkadaşımızın verdiği çince yazılı olan linke tıkladığınızda tema geliyor ve yükle seçeneği var. Denediniz mi? Bende oldu ama benim bölge Hindistan
  9. ahmetdulger

Haber Mi 5S & Plus - Android Oreo hakkında! [Sürekli Güncel]

Önce fabrika ayarlarına bir döndür cihazı yinede kasma donma devam ederse o zaman düşünürsün bence. (yedek almayı unutma) 1546590169 Zira bu tür büyük güncellemelerde kasma donma olabiliyor
  10. ahmetdulger

Amazfit Bip hakkında fazla bilgim yok. Sanırım Mi Bandage Amazfit içinde kullanılabiliyor
  11. ahmetdulger

Yardım MiLauncher Çöküyor

Google now Launcher ı silip denediniz mi
  12. ahmetdulger

Yardım Mı 5s plus bölge seçme hatası

Evet Aynı sorun Bende de var şimdi fark ettim 1545587443 Şimdilik sorunu çözmek için Fabrika ayarlarına dönmek gibi gözüküyor ama benim için çok sıkıntı değil bölge Hindistan bende şimdilik böyle kullanırım başka sıkıntı gözükmüyor ilerde bir güncelleme ile düzelir sanırım.
  13. ahmetdulger

Soru Miui alarm

Ayarlar>Pil&Performans>Pil>Ayarlar>Programlı Açma-Kapatma
  14. ahmetdulger

Haber telekom müşteri iseniz (diğerlerinde durumu bilmiyorum) ASLA XİAOMİ Cihaz almayın

Sizin Sorgulamanızda Neden Marka ve Model Yok
  15. ahmetdulger

Haber telekom müşteri iseniz (diğerlerinde durumu bilmiyorum) ASLA XİAOMİ Cihaz almayın

Xiaomi cihazların bir suçu yok markayı karalamayın lütfen
Üst Alt