Yardım Bluetooth Kulaklık Şu Şekilde

ramazankar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
Xiaomi Mi 9 se
Meslek
Computer Manager
Konular
16
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
10.2.3.0
Telefon Modeli
Xiaomi mi 9
Bootloader Kilidi
Açık
Selam Arkadaşlar
Şu özelliklerde Bir Kulaklık Arıyorum..
Tekli Mini Bluetooth Kulaklık Hem Telefona Hem Bilgisayara Bağlayabileceğim özellikte olan; Nedeni
Bilgisayarda Müzik dinlerken telefon çaldığında otomatik müziği kesecek telefon ile görüşme yaptıktan sonra tekrar müziğe yani bilgisayar bağlantısına dönecek otomatik olarak..
Yalnız bunun için sadece tek kulaklık lazım Küçük olması yani kulağın içi kadar olaması tercih sebebidir.
Şimdiden teşekkür ederim...
.
.

Ekli dosyalar

• Bluetooth.jpg
    Bluetooth.jpg
    11,6 KB · Görüntüleme: 9

ahmetdulger

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
mi 5S plus
Konular
1
MIUI Marketten Qcy Mini 2 aldım gayet güzel tavsiye ederim. Yalnız bir kulaklığı hem cep telefonuna hem de bilgisayara bağlayamazsınız diye biliyorum. Ama bir cep telefonuna birden fazla bluetooth cihaz bağlayabilirsiniz.

Oyla:

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
MIUI Marketten Qcy Mini 2 aldım gayet güzel tavsiye ederim. Yalnız bir kulaklığı hem cep telefonuna hem de bilgisayara bağlayamazsınız diye biliyorum. Ama bir cep telefonuna birden fazla bluetooth cihaz bağlayabilirsiniz.

Aynen öyle bir kulaklığı aynı anda birden fazla cihaza bağlayamazsınız. Bağlamaya kalkarsanız daha önce bağladığınız bir cihaz mutlaka devre dışı kalır ve tekrardan bağlantı yapmanız gerekir ona ama şimdiki kulaklık teknolojilerinde durum nedir bilmiyorum. Qcy kaliteli ürünler yapıyor gerçekten ben ilk aldığımda tereddüt etmiştim ama 3 senedir kullanıyorum. Su geçirmiyor tozada dayanıklı olduğu söyleniyor ama benim model değildir belki.

Oyla:
Üst Alt