Ahmet0127 kullanıcısının son içeriği

1. Ahmet0127

Yardım Mi 6 instagram sorunu

Sorun şuydu wifi sadece Instagram ve YouTube da çalışmıyor çok ilginç onun dışında her şeyde sorunsuz kullanıyorum wifi yi
  2. Ahmet0127

Ben de sadece YouTube da ve Instagram a bağlanamıyorum mobil veride sıkıntı yok ama ayrıca wifi wp de ve chrome da da calısıyor ilginç
  3. Ahmet0127

Çok teşekkür ederim işe yaradı.
  4. Ahmet0127

Türk Telekom
  5. Ahmet0127

Onu da denedim wifi çalışıyor sadece Instagram'da ve YouTube da calısmıyor. WhatsApp ta calısıyor Chrome da da calısıyor
  6. Ahmet0127

Malesef işe yaramıyor denedim
  7. Ahmet0127

Öncelikle herkese kolay gelsin. Cihazımda bir problem var. Cihaz mi 6 ve instagrama giremiyorum ama internete bağlıyım ve kontrol ettim hiç bir sorun yok. YouTube ve instagrama wifi ile giremiyorum ama chrome da felan geziniyorum. Lütfen yardımcı olun ne yapmam lazım ?
  8. Ahmet0127

Yardım Oyun performansı (Pubg Mobile)

Öncelikle herkese kolay gelsin. Ben de Xiaomi mi 6 cihaz var ve bu cihazda oyun performansını çok merak ettim ve denedim Pubg mobile da telefon da bulunan sisteme rağmen bazı sorunlar yaşıyorum bunun sebebi sizce nedir ? Normal de böyle bir şey yaşanmaması lazım bu sistemle o oyunu oynadıgımız...
  9. Ahmet0127

Yardım Xiaomi mi 6 Kararlı 1.7G

Teşekkür ederim
  10. Ahmet0127

Çok teşekkür ederim
  11. Ahmet0127

Öncekikle herkese iyi geceler arkadaşlar ben ikinci el bi imei kayıtlı mi 6 aldım ve bir güncelleme geldi MIUI V10.3.4.0 OCAMIXM Kararlı 1.7G yazıyor benim bu konular hakkında pek bir bilgim yok acaba bu güncellemey yapsam cihazda herhangi bir sorun yaşar mıyım lütfen yardım edin.Şimdiden...
Üst Alt