AGRİBOY kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Hepsiburada Xiaomi mi5

Teşekkürler farbi; verdiğin bilgi sayesinde bende hallettim sorunu
  2. A

Soru mi4 lte farklı işletim sistemi yüklenebilir mi

Merhaba; Her ne kadar olabilirliği yüksek dahi olsa, telefonun orjinal işletim sistemi gibi olmuyor. Örneğin bu forumda Windows 10 yüklenebildiğini ve nasıl yüklenebileceğini bulabilirsiniz. Fakat yorumlardan da göreceğiniz gibi orjinal üretici yazılımı gibi olmadığını, bazı kullanım sıkıntıları...
  3. A

Benim telefonum Xiaomi Mİ4 . Başlığa dikkat etmediğim için Mi4 sandım. Mi4 modeller ilk satın aldığınızda Android 4.4 ile geliyor. Mi5 modeller ise Android 6.0.1 ile geliyor. Telefondaki Mİ hesabınızı etkinleştirdikten sonra güncelleyici ile güncellemeleri takip edebilirsiniz. Ayrıca...
  4. A

DÜZELTME: BU YAZI Mİ5 TELEFONLAR İÇİN GEÇERLİ DEĞİLDİR. YENİ BİR Mi4 TELEFON ALANLAR İÇİN GEÇERLİDİR. BU UYARIYI DİKKATE ALIN LÜTFEN Merhaba hayırlı olsun. Telefonu ben de 4 gün önce N11'den siparişle aldım. Telefon Android 4.4 ile geliyor. Xioami'nin zengin içerikli tema ve duvar kağıtlarına...
  5. A

Rom MIUI 8 Global Kararlı Rom Güncellemesi (30.08.2016)

Lopus Usta yardımın için çok teşekkürler. Videolu anlatım çok yardımcı oldu. Sorunum çözülmedi ama Recovery- Wipe&Reset neymiş sizin sayenizde öğrenmiş oldum. Talimata aynen uyarak wipe&reset yaptım. Telefonum sıfırlandı. Ben asıl sorunumun ne olduğunu bu sayede anladım. Mağaza uygulamasında...
  6. A

Rom MIUI 8 Global Kararlı Rom Güncellemesi (30.08.2016)

Merhaba; Dün satın aldığım Mi4 LTE cihazımın 7.0.2 stabil romunun güncelleme alabilmesi için, 7.1.2 stabil romunu yükledim. Cihaz stabil olarak çalışıyorken, güncelleyici 7.5.1 romu yerine 8.0.2 MIUI 8'e yükseltileceğini bildirdi. Bende kabul edip yükledim. Güncelleme sonucunda MUIU 8 çok güzel...
  7. A

Rehber Hepsiburada Mi 4 Güncelleme

Teşekkürler. emeğinize sağlık. Güncellemeyi 1. yönteme göre gayet sağlıklı ve sorunsuzca yaptım. Şu an global sürüm 8 indiriyor. temalar da indi çok teşekkürler.
Üst Alt