AfterLife kullanıcısının son içeriği

1. AfterLife

Yardım Redmi Note 7 miui 12.5 müzik uygulaması ses sorunu

Ekolayzir sesi bozuyor hocam. Orjinal ayardaki gibi asla olmuyor. Youtubede herşey normal. Sadece cihazın kendi müzik uygulamasi bunu yapıyor. Spotify cihazdaki kendi mp3 lerini dinlemene müsaade etmiyor sanırım kurmadım ama öyle biliyorum. Cok Zengin müzik arşivi olsa bile soundtrack konusunda...
  2. AfterLife

Yardım Redmi Note 7 miui 12.5 müzik uygulaması ses sorunu

Arkadaşlar merhaba. Cihazım redmi note 7. Kırık yazılım yada farklı yollarla yüklenen bi sürüm yüklü deil. Garantili cihaz orjinal yazılım. Şöyle bir sorun yaşıyorum. Müzik uygulamasında müzik dinlemek istedigimde ses oldukça düşük. Fakat cihaz uygulamaları guncelleyince bu sorunu yaşıyorum...
  3. AfterLife

Sohbet BioNTech aşısı hakkında

Yanlış bişey söylemek istemiyorum fakat bu aşıların çok sağlıklı olduğunu yada ne biliyim işini dört dörtlük yaptığını sanmıyorum. Bir sıtma aşısı bile 30 yıl uzerinde çalışılmış bir aşı. Kovid 19 aşıları zaten acil kullanim izni almış aşılar biraz mecburiyetten yani. Üzerinde daha çok...
  4. AfterLife

Türk Telekom Mercedes'ten İnip El Arabasına Bindik (Rezaletin Böylesi)

Faturali bir pakete gectiyseniz ( faturali hat kullaniyorsan) 3 ay diye bir kısıtlama yok. Telekoma geçişin yapıldığı saat dakika saniye tekrar Turkcell e geçiş yapabilirsin. Üstelik daha ucuz fiyata daha iyi paketlere. Her sene yaptığım iş.
  5. AfterLife

Yardım 300 TL Param Gitti Mi Etkinleştirme Yüzünden

Redmi note 7 kullanıyorum çift hat. Biri Turkcell diğeri vodafone. İkiside sim karti etkin. İlk taktigimda ikiside yurt dışına 1 sms gonderdi ve o an etkin oldu. Bir sorun yaşamıyorum.
  6. AfterLife

Soru xiaomi mi8 e hangi garanti servisi hizmet veriyor

İkiside bakıyor.
  7. AfterLife

MIUI 12 [Miui 12 Android 10]Redmi Note 8 Global Kararlı V12.0.1.0 QCOMIXM İndirme Bağlantısı

İste cihaza gore farkli yapılmış demek. Redmi note 7 de o cubuk olmadan ekrani alttan yukarı cekince uygulamalar arasi geçis ve tüm uygulamalari kapatma yapilabiliyor. Cihazdan cihaza farklilik var demekki
  8. AfterLife

MIUI 12 [Miui 12 Android 10]Redmi Note 8 Global Kararlı V12.0.1.0 QCOMIXM İndirme Bağlantısı

Gelmeside boş. O çubuk orda olmasada ekrani alttan yukarı cekince işlevini gerçekleştiriyor. Hic deilse redmi note 7 de böyle. Ben soruyu note 7 için sormuştum zaten
  9. AfterLife

Açmaya çalışmalarına gerek yok aslinda miui 12 ile direk açık geliyor zaten. O beyaz cizgi gibi şey piskolojimi bozdu hocamfacepalm~~ hiç haz etmem böyle özelliklerden :@
  10. AfterLife

Tamam tercih olsun işte tercih etmek istiyorum kapatmak istiyorum :D
  11. AfterLife

MIUI 12 Redmi Note 7 Global Kararlı MİUİ v12.0.1.0 QFGMIXM Rom İndirme Bağlantıları

En alttaki beyaz çubuğu yok etmenin bir yolu varmı acaba
  12. AfterLife

Şu en alttaki beyaz cizgiyi ( Çubuğu ) yok etmenin bir yolu varmidir acaba ( redmi note 7)
  13. AfterLife

Redmi Note 7 Miui 12 Global geldi

Teşekkürler kilit koyabilirsiniz
Üst Alt