Afrem kullanıcısının son içeriği

1. A

Soru Dft Pro Acemiyim yardım

mi pad 4 cihazim hardbirck oldu edl modda kaldi nasıl kurtarabilirim
  2. A

Soru Rendmi note 12 Pro Ruby NvData

Şunu denermisiniz. Cihazınızın flash romunu indirip images klasörünün içinde bulunan NON-HLOS.bin adlı dosyayı minimal adb kurulu olduğu klasöre atıp şu komutları yazın.NOT: cihazı fastboot a alın. fastboot devices fastboot flash modem NON-HLOS.bin fastboot reboot sonra bekleyin cihazınız...
  3. A

Yardım Redmi Note 7 Açılmıyor

Bu arada sorunu çözdüm ve yeni imei attım aynı durum başkasının başına gelirse diye kısaca özet geçiyorum ; NV data is corrupted hatası alırsanız orjinal stock flash rom indirin ve image klasörünün içinde NON-HLOS.bin isimli dosyayı minimal adb içine atın ordan fastboot moduna aldığınız...
  4. A

sarj bitti hemen doldurup yazacağım size buradan hocam 1687109253 NV data is corrupted yazıyor
  5. A

evet var hocam görmüştüm
  6. A

Arkadaşlar merhaba telefona her şekilde rom yüklüyorum bi arada ilk android şifre sorar olmuştu şimdi oda yok kactane rom flashladi isem sorun şu cihaz ya miui yazısında kalıyor yada Redmi Note 7 yazısından sonras stock recovery açıyor sorunun ismini de bilmediğimden anlamıyorum twrp yüklüyorum...
  7. A

Yardım Mi 9Se Oled ekran

Hayırlı geceler arkadaşlar orjinal ekranı kırıldı ve çok pahalı olduğu için oled ekran aldım üstten alttan biraz kısılan ekrandan ve montajı yaptım çok kasıyor ve donma yapıyor bu ekrandan mı kaynaklı rom da flash ladım. Bunun için ne yapmak lazım acaba
  8. A

Yardım Mi Pad 4 Gps Problem

Konuyu üstte taşıyorum ama bilen birileri yardımcı olabilir mi ?
  9. A

Yardım Mi Pad 4 Gps Problem

Merhaba miuiforumturkiye ailesi.Bende mi pad 4 32gb wifi modeli mevcuttur.Bunda gps yok.Ben bu cihazı aracım için kullanıma ayarladım.Sorun şu ki cihazda gps olmadığı için navigasyon, hız bilgisi gibi bilgileri alamıyorum.Cihaz rootlu.Wifi üzerinden GPS sinyali almak mümkün mü doğru ve hızlı ...
  10. A

Çözüldü Note 9 Pro Root Sorunu Android 11

Aynı sorun bende de var global güncelleme sonrası twrp kurdugumda şifrelenmiş oluyor bu yüzden orangefox yükledim ordanda 10 a yakin magisk zip dosyası yükledim bootlop a düşüyor
  11. A

Yardım Mi 9se Android 10'dan 9 'a geçiş nasıl olur

Arkadaşlar gcam de pek verim alamadığım için android 9 a geçmek istiyorum.Ve android 9 daki stabil sürümü de unuttum.Bilgiler kaybolmadan nasıl sürüm düşürürüm.
  12. A

Yardım Mi 9 Se Gcam kurmada Ana kamera bozuldu

Selamun aleyküm arkadaşlar cihazım [Android 10] Mi 9 Se Global Kararlı v11.0.2.0 QFBMIXM rom kullanıyorum. [GRUS] Hypercam NEX 7.2 bu konudaki gcam indirdim ve butterfix yükledim ana kamera da da görselde attığım sorun oluştu nasıl düzelteceğim ? ve nasıl gcam kurucam 10 dan fazla sürüm...
  13. A

Soru Mi 9 Se Bokeh Video Modu Var mı ?

instagram da da çekiliyor ama stabil değil google camera gibi yazılımsal olabilir diye düşündüm tek kamera portre yapıyor
  14. A

Soru Mi 9 Se Bokeh Video Modu Var mı ?

Öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar.Benim en çok istediğim özelliklerden birisi video modunda portre sağlanması.Bunun için bir uygulama yada modül var mı ? Samsung da görmüştüm ama pek başarılı olduğunu düşünmüyorum.Bunun için bir uygulama yada modül var ise yardımcı olur musunuz. Teşekkürler...
  15. A

Mod Mi 9 SE Yavaş Şarj Modülü

Normal e çevirmek için kaç değerini vermeliyiz ?
Üst Alt